Zakłady na Dota 2. Gdzie i jak umieścić pieniądze w eSports.

Zakłady na Dota 2. Gdzie i jak umieścić pieniądze w eSports.

Każdy wie, że są bukmacherzy otrzymują zakłady na grach sportowych i zawodów, to jest oklepane przedmiotem, w którym wielu zaczęli rozumieć. Nie tak dawno temu było świeże alternatywą stawki za eSports. 

W tym wpisie przyjrzymy bukmachera internetowego, które ma zakłady w takich grach komputerowych jak Dota 2, Starcraft 2, League of Legends, Counter-Strike i inne. Opowiedzieć o zaletach i wadach. Więc zaczynamy.

Firma ta specjalizuje się wyłącznie w zakładach cyber na grę, więc nie jest to pełna lista meczów, cały świat eSports sceny z rosyjskim do chińskich i koreańskich mistrzostwach. Rejestracja jest prosta, wziąć wszystkie popularne metody depozytów. Visa, MasterCard, WebMoney, Yandex, QIWI, Moneybookers (Skrill) i inne.

Jednak to biuro jest dobry system premiowy zakłady na zdobywanie punktów, które można wymienić na pieniądze lub inne rzeczy.

Wycofanie pieniędzy z urzędu zajęło mi dwa dni bez żadnych kontroli, co jest doskonałym wskaźnikiem. Wsparcie techniczne odpowiedział tego samego dnia, jestem zadowolony.

Rozważmy przykład jednej stawki, ponieważ pieniądze wejścia w:

Przede wszystkim musisz utworzyć konto, klikając na odpowiednim polu zarejestruj.

Dalsze zalogowaniu się do swojego konta i klikając na wadze do menu konta, gdzie można dokonać wpłaty (Wpisz swoje pieniądze) Wypłata pieniędzy, spojrzeć na historię stóp, i więcej.

Tak, o dokonaniu wpłaty i chcesz umieścić na takim meczu Dota 2 .

Przejdź do menu głównego i oglądać kolejny mecz:

Ciekawe współczynniki meczu z Rox.Kis TCM.Gaming. Wygranie TCM daje współczynnik 3,170. Oznacza to, że jeśli stawiamy 100 dolarów i TCM wygrywa mamy 317 dolarów (obejmują one naszą stawkę 100 dolarów), czyli zysk netto 217 dolarów + 217% lub.

Aby kurs był rentowny, TCM.Gaming musi wygrać 100% / 3,170 = 31,55% przypadków, które jest jednym z 3EH razy. Tutaj wszystko zależy od oceny, która rozumie, jak zespoły i ich stanu gry.

Aby być na bieżąco z gry drużyny tworzą trzeba oglądać swoje gry lub monitorować wyniki, aktualności. Innym ważnym szczegółem jest zawodnicy zamienne dla poszczególnych gier lub na stałe. Można to zrobić na stronach takich jak goodgame.ru, teamliquid.net, prodota.ru, empiretv.org i innych portalach cybernetycznych.

To wszystko, jak mówią ktoś nie stara się mieć początkowo nie ma szans na wygraną, idź do niego. Powodzenia na cenach!

Share →