Zamioculcas - Dolar drzewa

Zamioculcas – Dolar drzewa

Macierzysty Zamioculcas – Dolar drzewa. Dowiedziałem się o tym niedawno. W ubiegłym roku wybrał dziewczynę kwiat urodziny. Starał się uwzględnić specyfikę jej mieszkaniu.

Sprzedawca poinformowani o drzewo dolara. Byłem zdezorientowany i poprosił o wyjaśnienie, co to jest, I był do Zamioculcas. Roślina ta ma kilka miesięcy w sklepie, a jak to było w styczniu, fakt ten odegrał decydującą rolę (było zimno, zima i może mieć wpływ na kwiaty w czasie transportu).

Domy zwrócił uwagę na fakt, że Zamioculcas jak „wyskoczył” z puli. Sprzedawca doradził mu przeszczep. Wybrał pulę trochę więcej.

Podczas przesadzania roślin dzieli się na kilka części. W efekcie jedna część została ze mną. Później żałowałem, że rozpoczął przeszczepu w okresie zimnej.

Zakład, który dał jej przyjaciel, częściowo stracił – niektóre delenki zgnił. Resztę delёnka po chwili zbyt zgniłe. Tyle o wątpliwej gwarancji – pobyt w sklepie przez kilka miesięcy.

Wszyscy zgodzili się przedwczesnemu transplantacji.

To było prawie rok. Ostatnio zauważyłem, że Dolar drzewa dziewczyna była dwa. Dostała drugi występ.

Było lato, i to jest zatrzymany.

Zamioculcas należy do rodziny Araceae – niesamowitym dieffenbachia, Philodendron, Monstera, itp W ciągu ostatnich dziesięciu lat Zamioculcas rozpowszechnionych wśród ogrodników.

Przestały być egzotyczne i odpowiednio zaczął cieszyć mniej popytu. Przepych i piękno w jego wyglądzie tam, więc zawsze odkładać zakupu na później. I po raz nabył go na prezent, całkowicie stracił zainteresowanie.

Ale tu jest dziewczyna dała mi list od Zamioculcas (przypadkowo złamał). List nie był mniejszy niż 30 cm, z grubą rączką i soczystych liści. Końcówka odciąć, oddzielone jedne z niższych liści, stać się root.

Duży arkusz umieszcza się w misce z niewielką wilgotnego wermikulitu.

Inne części również w katalogu głównym wermikulit, ale w zamkniętym pojemniku. Wszystkie części są zakorzenione półtora miesiąca. Ale mniejsza – końcówka skrzydła i liści szybko popadł w okresie odpoczynku, czyli liście okazały żółty.

Znaleziono w wermikulitu kilku guzków o średnicy 1 cm. Duży arkusz kibicowania dłużej.

Umieścić go w wysokiej, wąskiej puli z dobrym drenażem. To był ciepły okres. Podlewać rzadko.

Guzki również podniesiona, ale w niewielkim puli. Oni nie wyrosło.

Duży arkusz w pierwszym roku nie rosną w ogóle. Wstał i stanął. Następnie, na dole nie było zabawne. Myślałem nawet, że ten czek, ale nie było listu, tylko mały rozmiar. On także liście były małe.

Przez okres vesenneletny Zamioculcas otrzymano trzy dużych arkuszy, podczas gdy pierwszy i pozostaje Juve-nilnim.

Zamioculcas stał przy oknie w kuchni. Ciepła nie poniósł. Bliżej zimy musieliśmy się przenieść go do innej, ciemniejszej, boczne parapetu.

Ten natychmiast wpływa na kolor nowego liścia – dorastał z zielonym.

Nie wiem, aby zmienić kolor w lecie. Zauważyłem, że w wielu instytucjach Zamioculcas umieszczone dość daleko od okna, są one z tego wyciągnąć wnioski i „krzak” rozpada.

Lato było gorące, więc nie karmić drutu. Tylko czasami dodaje się do wody do nawadniania „Baikal-EM1”. Woda tylko wtedy, gdy wierzchnia warstwa gleby wysycha całkowicie.

W zimie, wykonaj tę samą teorię.

Uwaga:

Skrętnik. Konserwacja, mnożenie porównaniu z Saintpaulia i Gloxinia innych członków rodziny GESNERIACEAE Nie używasz tego ogólną popularność, ale wśród nich są nie mniej magiczne rośliny, takie jak Skrętnik (Slreptocarpus) i Achimenes (Achimenes).

Share →