Zamioculcas roślin - drzewa dolara

Roślin Zamioculcas drzewa dolara

Nie wiem jak wy, ale myślałem, że drzewo pieniędzy jest uważane Grubosz. Ale okazuje się, że nie tylko tolostyanka roślin, które przynosi do domu dobrobyt materialny. Jest jeszcze inny ciekawy dolara roślin – Zamioculcas, która ma silniejszy energii pieniężnej niż tolostyanka. Ponadto drzewa dolara jest absolutnie wymagającym opieki.

Zamioculcas roślin używane w taki nauki jako feng shui przez długi czas, ponieważ uważa się, że ten kwiat jest w stanie pomnożyć kilka razy, że oszczędności, które masz w tej chwili. Drzewo pieniędzy zaczęli osiedlać się w naszych domach tylko w 19 wieku aż do końca 20 powieki dumni z miejsca, w wielu domach. I nic dziwnego, że wiele osób woli ten kwiat, ponieważ Zamioculcas naprawdę piękne rośliny i jest w stanie do dekoracji każdego domu.

Zamioculcas nie tylko pomaga znaleźć dobrobyt materialny. Uważa się, że roślina ta pomaga kobietom znaleźć szczęście swoich kobiet. Jedynym warunkiem osiągnięcia szczęścia – należy ją podać. A jeśli chcesz być naprawdę szczęśliwy, należy spróbować, aby Twoje rośliny kwitły, choć jest to trudne do osiągnięcia. Wielu właścicieli Zamioculcas roślin nigdy nie kwitło.

Ale kto wie, może będziesz miał szczęście.

Jeśli chcesz szukać dobrobytu materialnego i osiągnąć szczęście kobiet, to nie wystarczy, aby zakład i czekać, kiedy zacznie się pokazać swoje magiczne właściwości. Aby rozpocząć drzewa dolara powinna być umieszczona w odpowiednim miejscu. Jeśli chcesz poprawić samopoczucie materiał, roślina musi znajdować się w obszarze, który jest odpowiedzialny za bogactwa, a mianowicie, w części południowo-wschodniej.

Przy okazji, przed roślin dolar może sobie pozwolić tylko bogaci ludzie, ponieważ uznano, że bardzo drogie i zwykły człowiek nie może sobie pozwolić, aby ją kupić.

Zamioculcas uważana za trującą roślinę, ale, mimo to, zakład nie przynosi poważne szkody dla swego pana. Tylko nie dotykaj go gołymi rękami liści, które mogą powodować alergie, a wszystko będzie dobrze. Nie należy podawać dzieciom dotykać kwiat i zwierzaka, ponieważ może to spowodować alergie u nich lub rozstrój żołądka.

Więc spróbuj umieścić roślinę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Wcześniej pisałem, że roślina nie jest kapryśna, ale nadal niektóre punkty opieki powinny być traktowane. Dollar Tree jest łatwo tolerują suszy, ale z chłodnym prysznicem nie da się, po prostu lubi częste spryskiwanie liści roślin. W zimie roślin rozwija się w mieszkaniu, ale w lecie jest lepiej wziąć na ulicę, gdzie roślina szybko zyska.

W zimie nie ma potrzeby wody kwiat często, a w każdym razie nie można przeszczepić roślinie o tej porze roku. Jeśli Zamioculcas przeszczepione w zimie, mogą po prostu umrzeć kwiat. Ale w sprayu latem prawie codziennie – to skorzystają tylko.

Zauważono, że w Zamioculcas stare liście rosną znacznie szybciej, jeśli zakład mieści się w małym garnku, ale jeżeli przeszczepia się bardziej przestronne, zaczynają się szybko rozwijać nowe, młode liście.

Zamioculcas odporne na różne choroby, ale jeśli łamiesz zasady opieki, drzewa dolara może mieć wpływ różnych chorób paskudne. Jeśli często przetoczenie roślinę, a następnie zacznie oczerniać liście, więc pamiętaj, aby odprowadzać wodę ze studzienki, aby zapobiec gnicie korzeni. Czernienia liści można przechłodzony jeśli rośliny.

Kiedy plaga rośliny należy natychmiast przeszczepu i przeszczepu użyć nowej ziemi. Niekoniecznie na ten kwiat używać kakoy0to specjalny podkład. Zamioculcas czuje się dobrze w zwykłej glebie. Kwiaty muszą być regularnie karmione, więc nie ma drenażu. Potrzeba wody rośliny tylko wtedy, gdy ziemia jest dobrze wyschnąć z poprzedniego podlewania.

Podczas podlewania, pamiętać o jednej ważnej zasady: zakład Nedolya lepiej niż przelać.

Dolar Drzewo prostu trzeba mieć ludzi, którzy doświadczają trudności finansowych lub po prostu stać się szczęśliwsi. Roślin zaczyna działać na osoby bardzo szybko, więc szanse na uzyskanie stabilny wzrost przychodów z nadejściem tej rośliny.

Ale jeśli chcesz uzyskać pomoc na ten kwiat, musisz umieścić nie tylko w odpowiednim miejscu, ale także do pewnego wysiłku. Na przykład, opiekować się nim dobrze, umieścić w garnku z nowego nowej ziemi (a muszą!). Przed sadzeniem roślin należy umieścić na dole kolektora, ale jeśli chcesz, aby zwiększyć moc magiczną zakładu dolara, posadzić kwiaty na monety.

Wystarczy umieścić kilka monet drenaż, który pomoże zwiększyć dochody materiału roślinnego do jego właściciela.

Wreszcie. Właściwości magiczne Zamioculcas wzrosła sto razy, jeśli mu się nowy okres życia, lub ważne wydarzenia, takie jak urodziny, Nowy Rok, itp

Share →