Zapalenie gruczołu krokowego środki zaradcze / Folk

Zapalenie gruczołu krokowego środki zaradcze / Folk

Zapalenie gruczołu krokowego środki zaradcze / Folk

Środki ludowe leczenie gruczołu krokowego w jego skuteczne metody oficjalnej medycyny, a często przewyższają. Po otrzymaniu leków opartych na roślinach zawierających określone substancje aktywne biologicznie, jest wyraźna poprawa stanu zdrowia pacjentów w pierwszych dniach. Ponadto, stosowanie herbal skutecznie utwardzana przewlekłą chorobą zapalną dróg oddechowych, nawet po nieudanej leczenia antybiotykami.

Polecane poniżej są uniwersalne środki folk w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego.

 • W chorobach prostaty powinny regularnie korzystają nasiona dyni, który jest jednym z najlepszych źródeł cynku (duża ilość cynku znajduje się tylko w ostrygi). Cynk jest niezbędny dla mężczyzn od narodzin do starości. Do leczenia stanów zapalnych gruczolaka gruczołu krokowego i jeść wystarczające 3 razy dziennie przed posiłkiem do przynajmniej 20 nasion. Istnieją przypadki, gdy osoby starsze zarządza jedzenia nasiona dyni, aby pozbyć się dużych gruczolaków.
 • W leczeniu prostaty wlać 0,5 litra wrzącej wody po pobraniu:. 3 godziny Harrow, 1 h L. melisa, 1 ch L… koper, 1 godz. l. skrzyp, 1 rozdz. l. kora kruszyny, 3 godz. l. jałowca (liście i niebieskie mogą jagody). Gotować 2-3 minuty, a następnie 1,5 godziny nalegać.

  Weź przed posiłkami do 100 g 3 razy dziennie.

 • Weź garść pietruszki, 4-6 marchewki, bez zieleni.

  Posiekać pietruszkę i marchew i jeść jako dodatek.

 • Gotować 200 ml wrzącej wody w ciągu 2-3 godzin. A szparagi leku i gotować przez 5 minut. Jeśli gotować ekstrakt z rośliny kłączy, konieczne jest, aby wziąć 1 łyżka. l. kruszone korzeni i gotować przez 10 minut. Weź od 30 do 50 ml każda 04:00.

 • Dodać szklankę wrzącej wody 1 łyżka. l. liści lub kory drzewa leszczyny (leszczyny), gotować na wolnym ogniu przez 15 minut, nalegać 40 minut, odcedzić. Pić po 1 2 łyżki. l. kilka razy dziennie.
 • Gotować przez 10 minut w 500 ml wody 1 łyżka. l. posiekany korzeń łopianu. Odcedzić i pić 30-50 ml 4 razy dziennie przed posiłkami.
 • Dobry efekt terapeutyczny zawiera ekstrakt propolis, który jest otrzymany przez odparowanie propolis 40 g w 200 ml 96% alkoholu.

  Od tego ekstraktu, 0,1 g i 2 g czopki masło kakaowe produkowane i stosowane w 1 czasie odbytnicy dziennie w godzinach wieczornych. Leczenie składa się z dwóch lub trzech 30-dniowego kursu z 1-2 miesiące przerwy między nimi.

 • Wraz ze wzrostem prostaty zrobić sałatkę z kapusty liści 1, 1 rzepa blaty,

  szpinak belki, 2 pomidory. Szpinak i kapusta z pomidorami pokonać. Do

  przybranie złożyć ciemny czerwony pomidor.

 • Weź 400 g truskawek, pół twarde gruszki, 1 dojrzały banan, 1 łyżka. l. drożdże piwne. Wyciśnij truskawki z gruszką. Umieścić sok, banan i drożdże do mieszalnika i miesza do uzyskania jednorodności. Weź mieszaniny szklaną 3 razy dziennie przed posiłkami.
 • Wlać 0,5 litra wody 1 łyżka. l. kruszone korzeni lukrecji i gotować je przez 10 minut. Po ochłodzeniu, zmęczenie i wziąć 30-50 ml przed każdym posiłkiem.
 • Gdy zapalenie prostaty zaleca się jeść świeże zioła pietruszka korzeń ogród warzywny i wlać 100 ml wrzącej wody, 1 łyżka. l. drobno posiekana pietruszka korzeń i tchnąć noc w termosie. Pić 1 łyżka. l. 4 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem.
 • Leczyć choroby prostaty pomaga pyłek. Weź go na pusty żołądek jest lepszy na 30 minut przed śniadaniem i przed obiadem, 1 łyżeczki. Ale można wziąć cały czas w dzień rano jednej normie, tj. E 2 łyżeczki deserowe.

 • Zapalenie gruczołu krokowego napar 2 łyżki. l. Pierwiosnek 0,5 litra wrzącej wody i zaparzać przez noc w termosie. Pić 1 szklankę naparu rano 10 minut przed posiłkami iw nocy, w łóżku.

  Użycie różnych narzędzi i sposobów leczenia zapalenia gruczołu krokowego. który bez przyzwyczajania ciała.

  • Latem, łatwe do herbaty z mieszanki traw czarny jagoda, wiśnia kwiaty Szypułki Meadowsweet (sklepikarz), pobranych w równych częściach z 2 łyżkami i skąpane 4 szklanki wrzącej wody. Po godzinie infuzji owinięty w napoju w ciągu dnia.

  • Jesień jest dostępny do leczenia infuzji korzeni i liści selera i pietruszki ogród i liści (może być suszony) truskawki.
  • Przydatnym narzędziem jest popularna Miąższ dyni sok, które wypić szklankę dziennie przez trzy tygodnie. Nasiona dyni, obrane twarde skórki, ale zachował zieloną powłokę, wziąć w całości lub w rozdrobnionej postaci 100-120 gramów dziennie, na pusty żołądek, a przez cały dzień. Przebieg zabiegu jest nie mniej niż miesiąc.

  • Wymieszać 1 jajko z 1 łyżeczką miodu i 3 łyżki mąki żytniej, aby uzyskać ciasto (jeśli nie mąka żytnia, użyj chleb żytni). Pobierz Świeca gruba polmizintsa, umieścić w zamrażarce. Umieścić 1 czopek rano i wieczorem po wypróżnieniu. Oczywiście – 1 miesiąc, potem przerwa – 1 tygodniu i powtórzyć kurs.
  • 5 rozgniecione ząbki czosnku zalać 0,5 litra wrzącej wody, pozostawić na noc, zmęczenie i wziąć 1/4 szklanki 1-2 razy dziennie przed posiłkami. Oczywiście od 3-4 tygodni.
  • brzoza pąki, dziurawiec zioło, trawa spadkowe, szyszki chmielu, korzenia glistnika trawy Leuzea zioła piołun, kwiaty Wrotycz pospolity, ziele krwawnika, ziele dziurawca, oman korzeń – 1 łyżka.

   Przygotowanie i używać 2 łyżki kolekcji wlać 0,5 litra wrzącej wody, odcedzić, wraz z trawy w termosie, nalegać noc. Take 1 / 3-1 / 4 szklanki 3-4 razy dziennie. Oczywiście 1,5-2 miesięcy. Po tygodniowej przerwie, oczywiście może się powtórzyć.

  • Wystarczająca ilość cynku w diecie jest warunkiem wstępnym do leczenia BPH. Najpotężniejszym ośrodkiem cynku jest brzoza, jej liście i pąki. Arkusz z białej brzozy (2 łyżki liści moczy się w 0,5 litra wrzącej wody do 02:00). W formie infuzji napoju pół szklanki 3-5 razy dziennie z przerostem gruczołu krokowego.
  • Korzeń łopianu jako nalewki lub proszku. Do infuzji wziąć 2 łyżki. korzenie łyżka, nalegać 1-2 godzin i pić pół szklanki 3-5 razy dziennie.

   Przydatne sok z liści i łodygi łopianu, mielone i wycisnąć przez gazę. Weź go na łyżeczkę, rozkładanie 2: 1, trzy razy dziennie.

  • Liście mącznicy lekarskiej (proszek) rano i wieczorem na pusty żołądek na 0,5 łyżeczki, wyciska napar z liści melisy.
  • W leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego przy użyciu wody i jodła świerkowa olej (może być wykonana formy dawkowania). Dodać microclysters jodła 40-50 ml wody ogrzanej do 38- 40 ° C, po stolcu lub lewatywy. Przebieg leczenia 40-50 dni.
  • Wraz z microclysters należy wcierać czysty jodła olej w krocze, ale uwaga: w oleju silny efekt drażniący – nie dotykaj moszny i odbytu. Możesz wystroić się wody dodano kroplami (pięć) począwszy od oleju jodły. W przypadku braku dyskomfortu, zwiększenie dawki co 2-3 dni, zwiększając liczbę kropli do 10-12.

   Kurs trwa 25-30 dni.

  • Share →