Zapalenie jajników. Użyj tych pięciu sposoby leczenia ...

Zapalenie jajników. Użyj tych pięciu zabiegów, i zapomnij o chorobach!

Choroba damska ovaritis w starożytności do obecnych uzdrowicieli dni ludowych leczonych roślin leczniczych i leków z nich.

I były one traktowane ovaritis zbiór roślin leczniczych, których nauczysz się poprzez czytanie do końca listu.

Pięć unikalne sposoby leczenia raka jajnika.

1.Tak choroby reagują na leczenie w postaci maści, które wytwarza się w sposób następujący:

Weź jedną łyżkę bezzapachowa wazelina, jedną łyżeczkę oleju nagietka, jedną łyżeczkę olejku eukaliptusowego, dziesięć kropli olejku sosnowego, jedną łyżeczkę oleju rumianku. Wszystkie składniki połączyć i dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej masy.

W nocy, douche wywar z rumianku, a następnie umieścić tampon maścią przygotowany. W godzinach porannych, usunąć wacikiem, a następnie douche. Procedura ta powinna odbywać się przez dwanaście dni z rzędu.

2.Desyat łyżki sosna pyłek mieszanie do z pół litra miodu. Codziennie rano na czczo jeść jedną łyżkę mieszanki, popijając trzech łyków ciepłej wody. Przyjąć do końca mieszanki leczniczej.

3.Vzyat pięciu łyżek Immortelle kwiatów, kwiatów czarnego bzu, kory wierzby i płaczących kory dębu. Wszystko dobre, posiekać, umieścić w termosie i wlać litr wrzącej wody. Domagaj jeden drenażu dobę.

Prysznic z ciepłą infuzji i tak często, jak to możliwe.

4.Izmelchit i wymieszać dwie łyżki liści matki i macochy, dwie łyżki ziela tymianku, dwie łyżki ziela pokrzywy, dwie łyżki korzenia prawoślazu, trzy łyżki ziele dziurawca i jedną łyżkę ziela skrzypu. Następnie pięć łyżek kolekcji i wlać litr wrzącej wody. Domagaj 02:00, zamknięte.

Szczep. Weź sto gramów napar trzy razy dziennie po posiłkach.

5. Zmieszać równe ilości kwiatów, kwiaty koniczyny matki i macochy, trawy centaury. Pięć łyżek mieszanki na 02:00 na parze litra wrzącej wody. Wziąć pięćdziesiąt gramów sześć razy dziennie przez miesiąc.

W czasie leczenia należy powstrzymać się od stosunku płciowego.

Jest trawa, której nazwa – pięciornik gęsi. Jest szeroko stosowany do leczenia zaburzeń ginekologicznych.

Jedna łyżka ziół na szklankę wody. Gotować przez pięć minut, zawinięty, nalegać 01:00. Szczep.

Weź pięćdziesiąt gramy cztery razy dziennie przed posiłkami z zapaleniem jajników, a także silne bóle macicy i bolesne miesiączki. To infuzji stosuje się jako kompres na brzuchu na ból i zapalenie jajników.

Jeszcze lepiej w tym przypadku wziąć następujący skład: w szklance mleka jedną łyżeczkę nasion Potentilla gęsi. Gotować przez pięć minut, i nalegać 01:00.

Pić w dwóch dawkach – rano i wieczorem.

Można również wymieszać i szlifować sto gramów kwiatów rumianku, koniczyny i dziewanny. Weź trzy łyżki mieszanki i miejsce wieczorem w termos i wlać trzy filiżanki wrzącej wody. Domagaj się w nocy i rano i pić szczepu 150 ml cztery razy dziennie przed posiłkami.

Kwota ta jest obliczana na mieszaninie jedną kurację.

Ovaritis dobrze reaguje na leki leczenia. Jednak korzystanie z nich, należy wiedzieć, czy są jakieś przeciwwskazania. Przecież każdy ma swoją „bukiet” chorób.

W rezultacie – traktować jednej choroby, a w tym samym czasie jest szkodliwy dla innych układów i narządów.

Zanim więc traktować ovaritis. Trzeba sprawdzić.

Tradycyjna medycyna powodzeniem wykorzystuje uzdrawiającą moc natury w leczeniu ludzkich chorób, w tym zapalenia jajników.

Nie stój z boku, a ty, wybrać odpowiednie narzędzia i są traktowane!

Zaproponowałem metod Często doświadczonych i znajomych. Wynikiem tego jest zawsze dodatni.

Share →