Zapalenie krtani u dziecka

Zapalenie krtani u dziecka

Zapalenie krtani, to jest zapalenie krtani – Choroba nigdy nie należała do wielu bardzo skomplikowanych i niebezpiecznych chorób. Ale z powodu cech strukturalnych nosogardzieli u małych dzieci, choroba może prowadzić do katastrofalnych skutków. Dla małych dzieci, zapalenie krtani – tylko choroba dróg oddechowych, co wymaga natychmiastowej intensywnej opieki.

Przyczyny zapalenia krtani

Mały wylewka nie może w pełni poradzić sobie z jego funkcji ochronnej, więc z małym zimne lub wirusowe infekcje, wirusy i bakterie „zatopić” niższe i są różne zapalenia dróg oddechowych. Gdy luka okruchy krtani czyhają na takich jak ostre zapalenie krtani kłopoty.

Podczas i objawy

Zapalenie krtani występuje u małych dzieci przenikliwie. Choć temperatura towarzyszem jest rzadką chorobą. Lekarze mówią, że „kocha noc krtani.”

Jeśli sen dziecka zaczął rysować charakterystyczny gwizd powietrza, oznacza to, że światła dróg oddechowych jest zawężony do minimum. Po takim „chrapanie” szczekający kaszel występuje atak. Czas na bardzo przestraszony, trudno uwierzyć, że w ustach dziecka jest w stanie wyprodukować tak przerażający dźwięk.

Dziecko zachowuje się bardzo niespokojne, płacze ciężko, wokół warg szczęk mogą stanowić charakterystyczny niebieskawy trójkąt. Pogłębienie i trudności w oddychaniu mogą występować częściej w nocy lub bardzo wcześnie rano. Może rozwijać ten warunek, który jest nazywany fałszywe zad.

To kiedy zapalenie strun głosowych całkowicie pokryć tchawicę, a dziecko może udusić. To jest ten warunek i wymaga natychmiastowej reanimacji.

Pierwsza pomoc i leczenie zapalenia krtani

Jeśli dziecko zaczyna rozwijać atak, nie mogąc się rodziców, aby mu pomóc. Dziecko musi być sadzone, można umieścić poduszkę pod plecy więcej. Podczas ataku należy spróbować jak najbardziej do nawilżania powietrza.

Możesz także gorący prysznic w łazience i siedzieć obok dziecka wdychać oparów. Cóż łagodzi kaszel ciepłe wody alkalicznej. Jeśli nie można usunąć atak z improwizowaną oznacza, że ​​trzeba uciekać się do opieki medycznej.

Pediatra powie, jakie leki przeciwskurczowe i przeciwzapalne mieć pod ręką. Bardzo często, zapalenie krtani uzasadnione stosowanie antybiotyków, zwłaszcza w przypadkach, gdy choroba ma wyraźną bakterii w przyrodzie.

Ale bardzo często zapalenie krtani ma podstaw alergiczną. Założeniem powinny być, na przykład, mała zimno oraz provocateur lub alergen, a rezultat jest to. Więc jeśli dziecko często cierpi na zapalenie krtani, nie wyrzucać alergiczną podstaw choroby, nawet jeśli dziecko nie ma skazy. Reakcje alergiczne są różnorodne, a może to dlatego, że organizm reaguje na dziecko.

Po ataku jest neutralizowany, można przystąpić do leczenia metodami konwencjonalnymi. Wszystkie środki na dobry suchy kaszel. Głównym zadaniem, a nie mokry kaszel produktywny. Po tym można stosować organiczną farmaceutyczna lub wykrztuśne.

Bardzo pomocna mnóstwo ciepłych napojów.

Jest to doskonałe narzędzie wdychanie. Szczególnie na podstawie alkalicznej. Często w takiej inhalacji środki przeciwzapalne, leki rozszerzające oskrzela, dodaje lub byle wykrztuśne.

Od krtani oraz pomoc eukaliptusa wdychania oparów. Ta roślina lecznicza ma właściwości antybakteryjne i okazała się w różnych procesach zapalnych górnych dróg oddechowych.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym lekarstwem – jest zapobieganie. Hartowane dziecko. Tylko w ten sposób będzie to wzmocnienie układu odpornościowego w sposób naturalny. Sposób ustawić, i każdy może znaleźć coś tylko dla siebie.

Zdrowie dla Ciebie i Twoich dzieci!

Share →