Zapalenie skóry - do nas ostrovospalitelnoe zmiany skórne

Zapalenie skóry — Ten kontakt ostrovospalitelnoe zmiany skórne

Zapalenie skóry — Ten kontakt ostrovospalitelnoe uszkodzenia skóry w wyniku narażenia na niego drażniące chemiczną, fizyczną lub biologiczną naturę.

Proces zapalny może, na przykład, powodować szkodliwe substancje chemiczne (leki, farby, kremy, maści, pyłki, kurz, itp). Alternatywnie, niektóre rodzaje kosmetyków. Skóra staje się zmian w miejscach, czerwone i spuchnięte.

Czasem pęcherzyki pęcznieje, może oderwać się trochę. W miejscu uszkodzenia i swędzenie spalania.

Zapalenie skóry objawia się zewnętrznie jako defekt kosmetyczny. Ponadto, jest to poważna choroba, która powoduje wiele niedogodności, jest obarczona powikłań i wymaga natychmiastowego leczenia pod nadzorem specjalisty.

W domu, leczenie zapalenia skóry jest ograniczona, zwłaszcza w szczególnie starannej higieny osobistej i w celu wyeliminowania lub przynajmniej w walce ze źródłem zapłonu. Typowo, źródło choroby jest w domu. To może być roślin, farby, nieprawidłowe narkotyków lub kosmetycznych.

Terapeuta zajęciowy będzie w stanie powiedzieć, co dokładnie spowodowało szkodliwe skutki zapalenia.

Za zgodą lekarza można stosować leki przeciwzapalne, które są przygotowywane w domu.

Medycyny tradycyjnej ma dużą liczbę takich leków. Najbardziej skuteczne i łatwe do przygotowania domu środków do leczenia zapalenia skóry to maski z naturalnych produktów i roślin leczniczych.

Zapalenie skóry leczenie. Maska ogórka

1 średniej wielkości obrane ogórki ścieranie na tarce do warzyw. Otrzymaną masę razy na na emalia kubek, który następnie dodać pół łyżeczki kwasu borowego. Po tym, umieścić kubek w misce z wodą i podgrzewać na ogniu do wrzenia stan.

Gdy woda w wrzenia basenu, zdjąć z ognia i wyjąć kubek z ogórkiem kaszy. Lekko schłodzić.

Maska ogórka w postaci ciepła powinno być stosowane do skóry, z czystych rąk i wychodzą do góry pokrywę z gazą. Utrzymuj maskę nie więcej niż 25 minut, a następnie wyjąć go i nasmarować kremem do rąk.

2 łyżeczki miodu i 2 łyżki twarożku i wymieszać lekko pobity uzyskanych maskę smes.Shvedskuyu należy położyć na twarz na czyste ręce i przytrzymać przez 15 do 20 minut. Zmyć maskę wacikiem zamoczonym w chłodnym mleku.

Zapalenie skóry leczenie. Napar z kory dębu

1 łyżka kory dębu zalać szklanką wrzącej wody, następnie pozostawić na 20-30 minut.

Zapalenie skóry leczenie. Kąpiel w suchym powietrzu.

Jednym z najbardziej przydatne w procedurach perfrigeration jest sucha kąpiel powietrza. Ze stosunkowo silnym perfrigeration lub znacznego bólu trzeba używać masaż złagodzić stan skóry jest kąpiel. Do tego trzeba normalne suszarkę do włosów.

Włącz go i kierują strumień suchego gorącego powietrza na jego klatce piersiowej, obszar, który powinien być wolny od odzieży.

Utrzymać suszarki w taki sposób, aby została usytuowana prostopadle do gniazda w stosunku do korpusu, a nieco nachylony. Z tego przepływu gorącego powietrza aktywnie przejście z linii szyi na szyi twarzy. Na tym etapie, akceptowane kąpiel w suchym powietrzu na skóra staje się trochę ciepłego powietrza narażona jest na działanie dolnej części policzków.

Potem zacznij delikatnie unieść włosy, stopniowo przesuwając jego gniazdo na szyi, aby powietrze z niego aktywnie dostaje w twarz.

Potem nagle vskinte dłoń z suszarką do powietrza biegł na całej twarzy, i wysłać dzwonek, lekko przechylając go sobie na czole. Trzymaj suszarkę do włosów, więc przez jakiś czas, a potem z kolei wysłać go bezpośrednio do obszaru odmrożenia. Jeśli czerwony obszar perfrigeration ma ciemniejszy, po przyjęciu kąpieli wilgotności powietrza mogą zalać gorącą wodą lub gorącą napar ziołowy. Upuszczenie infuzji (woda) do powierzchni tak, że przepływa do ciała.

To bardzo ważne, że skóra na twarzy i ciała do ogrzania o ten sam czas.

Nie należy zapominać o higieny osobistej podczas przebiegu choroby, jest bardzo ważne.

Share →