Zapalenie trzustki: co zrobić z zapaleniem trzustki

Zapalenie trzustki: co zrobić z zapaleniem trzustki

Musimy przyznać, że złe nawyki pracy wszystkie ważne organy wewnętrzne nie są coraz lepsze. Jeden z „bufor”, w którym szkodliwe namiętności najbardziej dotknięte, jest trzustka. Gdy szkodliwe życia ma zdolność zapalny, a następnie osoba odczuwa ból w lewym górnym kwadrancie, nie licząc się cały szereg nieprzyjemne odczucia takie jak nudności. Usuń atak zapalenia trzustki może być w domu i nie chodzić do lekarza.

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić poprawnie, czytaj dalej.

Zapamiętaj raz na zawsze: trzustka może być ciepło! Prowadzi to tylko do zwiększenia stanu zapalnego i destrukcji dławik własnych hormonów. Zapalenie trzustki pewno trzeba cieplej, ale tylko wypełniona lodu lub zimnej wody.

Lewy górny kwadrant kocha zimno!

Gdy zapalenie trzustki zaleca się pełne rozładowanie przewodu pokarmowego. Jest to konieczne, aby zapewnić, że zatrzymuje trzustki produkujących enzymy, które mogą powodować szkody.

Dlatego u pacjentów hospitalizowanych z zapaleniem trzustki, pierwsze kilka dni może pić tylko wodę, światło herbatę suszy.

Zapalenie trzustki (OZT) – choroby, która zagraża rozwojowi ciężkich powikłań. Dlatego zaleca się, aby usunąć obciążenia jak najwięcej w całym organizmie. Aby to zrobić, pacjenci otrzymują leżenia w łóżku przez cały okres ostrego zapalenia.

Gryka z jogurtem

Niektórzy twierdzą, że tradycyjnych uzdrowicieli ze względu na kaszy gryczanej z jogurt może znacznie poprawić stan trzustki. Weź szklankę kaszy gryczanej, spłukać i wlać dwie szklanki jogurtu.

Niech siedzą na noc, rano, podzielić go na dwie części. Jedna porcja – śniadanie, obiad – kolacja. Na lunch, przygotowujemy gulasz warzywny dla pary, w godzinach popołudniowych, jeść owoce.

Czas trwania diety – przez dziesięć dni.

Poziomka

W sezonie są zachęcani do jedzenia jak najwięcej dzikiej truskawki – to wyśmienite Berry ma działanie przeciwzapalne i pomaga walczyć z zapaleniem trzustki.

Ożywczy napój nie tylko układ nerwowy, ale również uczucie głodu. Tak, filiżance aromatycznej Drinkers czy dwie rano, zwłaszcza na pusty żołądek, aktywnie rozpoczęła proces trawienia – żołądek produkuje kwas solny, enzymy trzustki rzuca. Strawić wszystko! Wskutek soku żołądkowego i enzymów zaczynają podrażniać ściany narządów trawiennych, powodując stan zapalny, w tym zapalenie trzustki (zapalenie trzustki).

Nasza rada – nie piję kawę częściej niż raz lub dwa razy dziennie, a tylko po posiłku!

Stres negatywnie wpływa na całe ciało jako całość i trzustki w szczególności. Obniżonej odporności – i zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia zapalenia trzustki. Ze względu na możliwość obciążenia zaostrzenie przewlekłych wrzodów, w tym zapalenia trzustki.

Wszystkie słodycze szybko i bardzo zwiększa poziom glukozy we krwi. Co prowadzi do stymulacji trzustki – ona zaczyna aktywnie wytwarzają insulinę. Ale to słodkie jest szybko wchłaniany, a człowiek jest głodny ponownie – i znowu załadować trzustkę.

Tak więc, w wyniku regularnego stosowania czekolady może wystąpić niewydolność trzustki, i cukrzycę.

Alkohol przedostaje się do krwiobiegu w trzustce i powoduje skurcz jego przewodów. W rezultacie, enzymy raka gromadzą się i zaczynają trawienia żelazo wewnątrz. Wynik jest ciężki regularne libacje zapalenie trzustki.

Ponadto, jest to „słodkie szkoda” (zob. Czekolady), pęcherzyki gazowanych napojach podrażniać przewód pokarmowy, a często występuje w diecie może powodować zapalenie błony śluzowej żołądka i trzustki.

Share →