Zapalenie zatok - lecznicze środki folk

Leczenie zapalenia zatok od środków ludowej

Antritis – choroby związane z zapaleniem błony śluzowej zatoki szczękowej. Na rozwój zapalenia zatok może mieć wpływ takie czynniki, jak bakterie, wirusy, grzyby i różne inne.

Przyczyną zapalenia jest naruszenie odpływ wydzieliny śluzowej. Ważne jest, aby pamiętać, że zapalenie zatok jest zawsze rozwija się zimno, tak zimno, czy opóźnione przez dłuższy czas, należy zwrócić szczególną uwagę.

Więcej typowe objawy zapalenia zatok, jak uczucie ciśnienia, ból głowy lub ból zęba, dyskomfort, i innych dolegliwości.

Choroba zazwyczaj występuje w dwóch postaciach: ostrej i przewlekłej. Ostre zapalenie zatok występuje z powodu chorób zakaźnych, w wyniku nich, przewlekłe zapalenie zatok występuje pomijając nie leczeniu objawów choroby.

Leczenie zapalenia zatok środków ludowej można prowadzić nie tylko w czasie ostrej lecz również przewlekłe typu choroby.

W niniejszej pracy, szczegółowy opis tego, jak szybko i skutecznie można leczyć zapalenie zatok, bez interwencji medycznej. Środki ludowe dla zapalenia zatok – Jest to skuteczny sposób na pozbycie się choroby. Rzeczywiście, czasami różne leki i leki przepisane przez lekarza, dają tylko tymczasowe efekty. Tradycyjnej medycyny zapalenia zatok może pomóc zapomnieć o chorobie.

Ponadto, tradycyjne metody leczenia zapalenia zatok – naturalne, stosuje się wyłącznie przepisy mieszanki warzyw, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Środki ludowe dla zapalenia zatok

Istnieją różne sposoby Folk leczenia zapalenia zatok. Oto kilka przykładów:

1. Najczęściej stosowaną metodą leczenia jest stosowanie liścia laurowego. Kilka listów należy włożyć do garnka. Ponadto, wypełniają się wodą i ogrzewa do wrzenia. Po zagotowaniu wody, umieścić bulion w sterylnym szmatką lub chusteczką moczyć bulionu.

Następnie nakłada się na chusteczkę przedniej części i nos. Głowa powinna być pokryta tkaniną, aby utrzymać ciepło dłużej. I po schłodzeniu chusteczkę, powtórz 2-4 razy.

Leczenie przez 6-7 dni.

2. To pomoże zapomnieć o leczeniu zatok ludowych z wykorzystaniem środków zaradczych maści. Do produkcji maści w domu potrzebne są następujące składniki w jednakowej miodu części, olej roślinny, mleko, mydła: ciemne i pokruszony, alkoholu i soku z cebuli. Wszystko to należy umieścić w garnku, unosić się na łaźni wodnej aż do uwolnienia maści. Gdy krem ​​ostygnie, można go używać do celów leczniczych.

Jak używać: rany na bawełnie meczu, zanurzyć go w maści i umieścić w nozdrza, przytrzymaj przez 15-20 minut 2-5 razy dziennie.

3. Środki ludowe dla zapalenia zatok – potraktowano zabrus miodu (wosk). Chew zabrus codziennie tuż przed jedzeniem łyżkę. Narzędzie to jest najbardziej skuteczny w przypadku ostrej choroby zatok.

4. Istnieją także inne środki folk dla zapalenia zatok z miodem. Tutaj na przykład jeden,  przyjmować jedną łyżeczkę miodu i łyżeczkę oleju roślinnego, pary je w wodzie, a następnie  Powoli wlać do nozdrzy. Pod żadnym pozorem nie można używać pipety, zależy od skuteczności leczenia.

5. Doskonały zabieg ludowa zapalenia zatok z miodem: glistnika, miodu i soku z aloesu miesza się razem i mieszaninę zaszczepił w nozdrza w ciągu dnia. Miód może być również mieszane, sok z ziemniaków i cebulki. Mieszaninę wlano do nozdrzy na dzień.

6. Tradycyjna medycyna zapalenia zatok  zaleca leczenie z dziurawca. Uważa się, jedna z najlepszych i skutecznego leczenia tej choroby. Musimy podjąć jedną łyżeczkę suszonych ziół dziurawca i zalać wrzącą wodą. Przepłukać nosa kilka razy dziennie.

Dziurawiec – Ten środek przeciwzapalny, który ogranicza rozwój bakterii i umożliwia szybkie odzyskanie ciała.

7. dobrym środkiem przeciwzapalnym jest glina, w postaci kompresu. Aby to zrobić, należy rozcieńczyć gliny wrzącą wodą, tak aby otrzymać mieszaninę podobną do ciasta. Następnie przejdź do produkcji ciastek.

Następnie dwie części niezbędne do zwilżyć gazę z oleju słonecznikowego, umieścić je w twoje oczy bliżej nosa, a ciasto na kawałki gazy.

8. także wspólne leczy zapalenie zatok z ludowej cebuli lub czosnku. Oto kilka przykładów: posiekany czosnek zalać zimną wodą. Potrzeba czosnku tak stał co najmniej godzinę. Następnie woda czosnek może być wpajane do nosa.

Procedura być wykonywane kilka razy w ciągu dnia.

9. Istnieją inne popularne recepty leczenie zapalenia zatok. Na przykład, leczenia zapalenia zatok również herbatę i grzyby stosując mieszaniny chrzanem.

10. Rozważmy inny ciekawy sposób, jak korzystać z popularnych potraw z zapaleniem zatok. Metoda ta jest dla tych, którzy chcą iść do łaźni. Musisz wymieszać sok z cytryny i celulozowo 5 tartego chrzanu. Przed saunie należy pić jedną łyżeczkę mieszanki.

Istotą zabiegu jest wstrzymać ten paskudny mieszaninę w ustach i oddychać przez usta w wannie. Procedura powinna być wykonane dwa razy w tygodniu.

11. Będzie to również skutecznym środkiem drogi oddechowe propolisu.

12. W ostrego zapalenia zatok szczególnie pomaga mieszanka miodu, oleju słonecznikowego i sody. W mieszaninie zanurzyć wacikiem i umieścić go w nozdrza, położyć się na kilka minut.

13. Jedna z bardziej bolesne, ale w tym samym czasie i skutecznego leczenia zapalenia zatok można uznać za leczenie korzenia Adama. Trzeba pocierać nos w przedniej części twarzy. Oczywiście, pierwszym będzie pieczenie, ale również wszystkie pochodzą z ropy.

Skóra jest lepiej wstępnie zastosować krem ​​nawilżający.

W tym artykule mam wymienione wszystkie wspólnych metod ludowych leczeniu zapalenia zatok. Każda metoda jest skuteczna na swój sposób i pomóc zapomnieć nie tylko ostry, ale przewlekłe zapalenie zatok. Przy wyborze metody leczenia należy wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby i cechy organizmu.

Wybierz metodę, która najlepiej pasuje do Twojego ciała. Możliwe jest także łączenie wielu powyższych metod.

W medycynie ludowej leczenie z zatok interwencji leku nie jest konieczne, nie trzeba podejmować żadnych antybiotyków lub znosić bolesne zastrzyki. Wybierz zdrowe, naturalne leczenie i uwolnić ciało od szkodliwych substancji chemicznych i leków. Tradycyjne przepisy z zapaleniem zatok – doskonałym zamiennikiem dla wszystkich narkotyków i leków.

Jednak zanim wybierzesz tę trasę należy skonsultować się z lekarzem!

Share →