Zaparcia: leczenie i zapobieganie

Zaparcia: leczenie i zapobieganie

Przewlekłe zaparcia

Kał zwykle zawiera pewną liczbę szkodliwych substancji, które mogą pojawić się podczas trawienia. Są to substancje rakotwórcze, takie jak formaldehyd, fenol, indolu i skatolu przydzielone w jelitach podczas gnicia. Po drugie, organizm ma swoje odpady do jelita.

Takie toksyczne substancje spowodować ciągłe podrażnienia błony śluzowej jelit. Już są w nim, więcej szkód może zapewnić.

Naukowcy od dawna wiedzą, że osoby chore na raka słaby trawienie jelita grubego częściej. W ogóle, wysoki odsetek raka jelita grubego – problem większości cywilizowanych krajów. W prymitywnym stylu życia i żywienia nie stwarzają trudności z codziennym stołku.

Rak jelita grubego jest prawie nieznane im.

Dlaczego krzesło nieregularne

Regularność fotela zależy od różnych czynników. Uważa się, że usunięcie jednego lub dwóch przyczyn mało przydatne. Należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe czynniki.

Dieta uboga w fabryce włókien. Zawartość włókien wyższą w kale, większe objętości. Fiber (celuloza) – włóknista substancja szkieletowa roślin.

Produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak mięso lub mleko nie zawiera. Może to sprawić, że niestrawne składniki nie jest tak gęste odchody. Dlatego też, gdy dieta bogata w błonnik, wyróżnia się większą stołek. Wzrost objętości ściany jelit i stymuluje mięśnie jelit promuje szybsze odchody. Aby stymulować układ trawienny, wielu próbuje jeść więcej owoców i warzyw. Z krzesłem, to wszystko jest w porządku, ale często mają nieprzyjemne skutki uboczne – znacznie puchit żołądka.

Powodem jest to, że duża część surowej mączki w jelicie pod wpływem działania ciała zaczynają poruszać się temperaturę. Użyteczne w użyciu surowego pożywienia w ilości są dobrze tolerowane, a pozostałe tkanki konieczne są objęte przecieru warzyw i produktów licowych. – Ryż, proso naturalnego i innych leczonych włókien w wytwarzaniu korpusu powoduje lepsze.

Wadą cieczy. Jeśli organizm nie ma wystarczającej ilości płynu ze względu na fakt, że jest mało pić będziecie, to zrobi wszystko, by uzupełnić ten deficyt, mocno spuszczania płynu z treści pokarmowej w jelitach. Wklej suche i trudne w nawigacji.

Mechanizm promocji stolca przez jelita jest niepewne.

Do wytwarzania śluzu i tworzenia enzymów trawiennych muszą także ciecz. Codziennie napoju w zależności od wielkości i wagi ciała człowieka wynosi około 2-3 litrów.

Brak aktywności fizycznej. Zmiany ciśnienia w jamie brzusznej wywoływać mięśni ściany jelita, aby wzmocnić swoje działania. Już na głębokie oddychanie typu brzucha jest aktywowany przez ruch jelit przepony.

Łagodny masaż brzucha pobudza także powolny wnętrzności. Wreszcie, funkcja aktywuje jelit aktywność ruchową, czyli napięcie i rozluźnienie mięśni brzucha.

Zbyt krótki czas na wypróżnienia. Chęć wypróżnienia jest związany z całym łańcuchu autonomicznych impulsów nerwowych. Pomiędzy poszczególnymi częściami przewodu pokarmowego ze względu na przełączanie autonomicznego układu nerwowego jest ciągła wymiana informacji. Jest to ważne w procesie trawienia w ogóle przebiegała w sposób zorganizowany. Od dwóch do trzech razy dziennie w mięsień górnej części jelita zmniejsza się. Redukcje takie jak gdyby fale rozszerzają się koniec cienkiego, dostosowując treści pokarmowej na wyjściu.

Ten spadek jelit – konsekwencją podrażnienia powodowane przez rozciąganie ściany żołądka przy jedzeniu. Dlatego ruch, zajmują cały przewód pokarmowy, zwany odruch pokarmowego. Dla większości ludzi, to działa lepiej po śniadaniu. Pierwsza część pokarmu jest mocno rozciągnięty nawet czczo.

Tak więc, czas po śniadaniu najlepiej na defekacji.

Chęć kał: Nie przegap

Share →