Zaparzania Kultura i picia herbaty ma tysiącletniej ...

Zaparzania Kultura i picia herbaty ma tysiącletnią historię. Niestety w technologii pakowania torebek herbaty do szybkiego spawania zanegowane cały punkt kultury konsumpcji herbaty. Ale zawsze jest wybór pić prawdziwej kawy, czy nie.

Oczywiście, nawet w obecności pewnej liczby niezgodności z zasadami dobrej herbaty podczas parzenia może powodować napoju zepsute.

Czarna herbata Proces spawania czarna herbata nie przewiduje specjalnego rytuału podczas spawania, ale mimo to dostarcza wielu niezbędnych zasad.

Aby uzyskać naprawdę bogaty smak i pić z picia herbaty, aby cieszyć. należy zapomnieć o tradycji parzenia herbaty rozcieńczony ciepłą wodą. Herbata może być warzone w oddzielnym reaktora i doprowadzono do gotowości. Teraz wystarczy kupić małe czajniki na dwóch lub nawet jedna porcja napoju.

1. Przed przystąpieniem do spawania, czajnik powinien być spalony. Optymalnie, to odbywa się za pomocą gorącej wody. Zagotuj wodę i wypełnić czajnik z wrzącą wodą moczyć przez 20-30 sekund.

Wlać do wody.

2. Zaleca się, aby używać porcji 3 gramy herbaty. Wlać herbatę w imbryku i wlej ciepłej przegotowanej wody. Temperatura wody powinna wynosić około 90 stopni.

Nie ma potrzeby w dokładności temperatury, wystarczy otworzyć pokrywę, w której się gotowała wodę i odczekać 30 sekund.

* Duże znaczenie ma jakość wody. Jeśli nie ma możliwość wykorzystania oczyszczonej wody. pożądane jest stosowanie filtrów. Ci, którzy kiedykolwiek próbowali herbaty na wodzie źródlanej zgodzi się, że to jest ważne.

3. Wlać herbatę lekko wody lodowej. przykryć pokrywką. i położyć ręcznik na górnej pokrywie i nos.

4. parzenie herbaty może być 3-5 minut.

Ponownie wykorzystane liście herbaty nie jest zalecane.

Kwiatowe i owocowe herbatki, tego typu herbaty w formie samodzielnego zwane herbaty może być odcinek, bo liście herbaty bezpośrednio w nim. Używają komponenty i ich zakres jest bardzo szeroki. Czereśnia pączkuje francuskie róże, różne owoce.

W tym napoju o wentylatorami, chociaż zwykle tego rodzaju jest stosowany jako dodatek do czarnej herbaty.

Kwiaty i napoje owocowe są warzone z wrzącą wodą jest 100 stopni dla większości pełnego wpływu smaku.

Istnieją dwa sposoby dodawania do czarnej herbaty z różnymi dodatkami.

1. Dodaj czajniczek z liści herbaty i dobavku.Sposob wygodniejsze.

2. piwny w innym czajnikiem i wymieszać do smaku. Bardziej czasochłonne. ale pozwala komponować smak w każdej proporcji.

* Jednym z najbardziej popularnych jest mieszaniną z dodatkiem dzikiej wiśni.

Green Tea – zielona herbata stanowią tysięcy lat historii i kultury. Istnieje wiele niuansów związanych z ceremonii herbaty. Ale napar z zielonej herbaty w domu ma swoje niuanse. Oczywiście to nie jest tak trudne, jak w ceremonii parzenia herbaty, ale jednak za to będzie cieszyć dobrze parzona zielona herbata ma coś do zrobienia.

1. Ogrzej czajnik z gorącą wodą. Zaleca się również, aby ogrzać filiżanki.

2. Włóż herbatę i dodać wody około 80 stopni. Wystarczy otworzyć pokrywę czajnik do zagotowania wody, w której i dać go do ostygnięcia przez 1 minutę.

3. Przykryć ręcznikiem obejmujące jej czajniczek dziobek.

Czas zgrzewania mogą zmieniać się w zależności od rodzaju herbaty. Niektóre zaledwie 30 sekund niektóre parzona kilka minut. Co do zasady, na opakowaniu herbaty czasu przybliżone. Jeżeli chodzi o czas, aby być ostrożnym, ponieważ długich zmian parzenia smak gorzej.

W każdym przypadku, mówimy o 1-2 minut.

** Zielona herbata powinna stopniowo wlewać na przemian w każdej filiżance. niezależnie od stężenia w każdej płytce był taki sam.

*** Czasami ludzie mówią o możliwości ponownego spawania. jednakże nie jest to zalecane.

Share →