Zapisz cebule wszy?

Zapisz cebule wszy?

Wszy może być najbardziej niespodziewane. Pomysłowość naszych ludzi do pozazdroszczenia. Nikt w Europie nie może sobie wyobrazić, że można usunąć wyjście proszku wszy ołówkiem przez karaluchy.

Kolejny medal dla oryginalności może dać rodzicom, którzy próbują dać jako środek na wszy pigułki wewnątrz. Mechanizm działania tych leków jest trudny do zrozumienia, jak to jest możliwe do przewidzenia wszystkich efektów ubocznych. Jednak niektóre z naszych rzemieślników nadal nadzieję, że do takiego traktowania.

Walka między zwolennikami leków aptecznych i zwolenników domowych sposobów, aby pozbyć się wszy trwa dość obrazowo.

Siła cebuli, czosnku i smoły

Czosnek i cebula maska ​​jest używana jako środek na wszy nie jest pierwszy rok. Wszy i gnidy wyróżnia silny gaz siarkowy z irytujące. Przy stosowaniu tej maski u dzieci w pakiecie tworzy efekt cieplarniany za pomocą kwasu siarkowego i uszkodzić delikatną skórę dziecka.

Leczenie będzie długie, ale nie wszy i mieszaninę cebuli czosnku palą. Ścinać włosów – doskonałą opcję. Ale nie każde dziecko, zwłaszcza dorosłych, zgodzić. Wniosek o długim nafty włosów lub zagęszczonego soku z cytryny i tak może prowadzić do przycinania włosów. W doświadczeniu pokoleń, że rozcieńczone kwasy i nafty zepsuć włosy i mieć negatywny wpływ na skórę głowy. Chociaż, jeśli chcesz eksperymentować na siebie lub dziecka, arsenał z popularnych metod jest bardzo szeroki.

Tar mydła – wspaniałe narzędzie, ale, niestety, nie gnida i wszy. Jest za to i nie stworzony przez wszy niewielką pomocą. Jego stosowanie wskazane jest w łupieżu i trądzik, ale nie jako remedium na wszy.

Medycyna gnid i wszy

Share →