Zaprojektować małą łazienkę: ciekawe pomysły i funkcje

Zaprojektować małą łazienkę: ciekawe pomysły i funkcje

Zaprojektować małą łazienkę Pomimo faktu, że w małej łazience jest bardzo trudne, aby umieścić wszystkie niezbędne meble i artykuły sanitarne. współczesnych projektantów daje nam wiele pomysłów do przemyślenia. To jest, aby mała łazienka jest w pełni nadaje się do wygodne stosowanie jest możliwe, a dziś zobaczymy, jak to jest.

Standardowy łazienka

Jak zwykle, właściciele łazienki standard lub zwiększyć obszar wyposażyć ich w niezbędne. Może to być albo wanna lub wanna z hydromasażem, prysznic lub hydroboxing wygodne. pralka. umywalka, szafy i szafki, kosz na pranie, wieszak na ręczniki, lustro i wiele innych niezbędnych przedmiotów lub akcesoria. Każdy jest przeznaczony do wykonywania pewnych czynności lub przyjąć niezbędne do normalnego funkcjonowania ludzkiego życia. To zapewnia dodatkowy komfort naszego życia.

Ale co zrobić, jeśli jesteś właścicielem małej łazience?

Ciekawe wzornictwo mała łazienka

Mała łazienka – to nie jest tragedia, przynajmniej dzisiaj. Wielu specjalistów pracował ponad w celu stworzenia pewnego wyposażenia kryteria łazienkowe niewielkich rozmiarów, i to przyniosło efekt. Spróbujmy zrozumieć, jak właściwie zorganizować i wyposażyć kąpiel, tak, aby był łatwy w użyciu.

Projekt Projekt łazienki

Tworzenie projektu projektowania niewielką łazienkę

Najpierw trzeba stworzyć projekt małej łazienki. Można to zrobić samemu, wystarczy trochę czasu i obliczeń w prostym stylu rysowania na kartce papieru. A więc:

 • powinien być przygotowany na to, że Twoja łazienka nie będzie wszystkie niezbędne rzeczy i przedmioty, które są w normie. Ale to nie ma znaczenia, bo możliwości są naprawdę pełne wnętrz mała łazienka i no-nonsense, uwierz mi;
 • Trzymać się zasad i przepisów i proporcjonalności, to znaczy, jeśli pokój jest mały, to cały projekt łazienki mały rozmiar być zminiaturyzowane.

  Duże i uciążliwe instalacyjnych, jak również zbyt duże i przestronne szafy będzie wyglądać śmiesznie;

 • może wiązać projektowania wnętrz małej łazienki do pewnego stylu, ale to będzie trochę trudniejsze niż po prostu zbudować od wielkości pomieszczenia i wykonać go;
 • Należy używać tylko w jasnych kolorach, z refleksji, zwiększa przestrzeni wizualnej;
 • pożądane jest, aby nie tylko projekt łazienki są małe był lekki, ale również jasne i posiada wszystkie kanalizacji, idealnie – perłowo biały;
 • Staraj się, aby drzwi otwierają się na zewnątrz, a nie wewnątrz (chociaż nie przez normy), będzie to zaoszczędzić trochę miejsca. Ponadto drzwi mogą być zastąpione w kąpieli dla przesuwnych;
 • korzystać nie tylko oświetlenie sufitowe. ale także z boku, na przykład na ścianie. Ponadto, jeśli mieszkasz w domu prywatnym, dobry projekt będzie uzupełniać niewielką łazienką i oknem. Jeśli mieszkasz w mieszkaniu – imitacja okna, żaluzje ścienne z oświetleniem wewnętrznym, wystrój pod oświetlonym oknie, inne;
 • wielu mistrzów pasuje do małych pomieszczeń szklany sufit, który jest uzupełniany przez przestrzeń. To nie będzie bolało i przejrzyste powłoki, które łatwo nadać wnętrzu pewnej lekkości;
 • Przy okazji, na zlewie. Bez niej, można łatwo zrobić, jeśli zainstalować kurek nad wanną, położonym blisko krawędzi;
 • odgrywa ważną rolę i projektowania płytek w małej łazience. Jeśli go odebrać prawidłowo, na przykład, z małym, dyskretnym obrazu, a nawet uciekać się do pewnych sztuczek, na przykład, pionowy układ fryzu, dzieli płytek, można optycznie powiększyć pokój;
 • Jeśli w łazience znajduje się prysznic. to musi być przezroczyste szkło, ale nie kolorowe i nieprzezroczyste;
 • Staraj się nie zaśmiecać pokoju z niepotrzebnych rzeczy – suszarkę do włosów i lokówki, wiszące na haku, stos ręczniki, kosmetyki, więcej.

  To wszystko ma miejsce w specjalnych szafach;

 • zawsze pamiętać o minimalistycznym filozofię, która mówi – małe – małe rzeczy. Mamy już mówił o tym, ale nie zaszkodzi przypomnieć.

Pomysły mała łazienka

Jak widać, bardzo dobry projekt, aby stworzyć małe łazienki nie może. Co jest najbardziej interesujące, o małej powierzchni łazienek zaczęli walczyć, my nie, a nawet nasi dziadowie i ojcowie, którzy nie tylko wymyślone, aby uszlachetnić, na przykład projekt małej łazienki w Chruszczowa. Następnie kabin prysznicowych, zwłaszcza jeszcze nie marzył, ale już się pojawiły. Został usunięty z pokoju wanna sama umieszczonym nad hydroboxing, ale jego podobieństwo – boku cegieł, płytek, osadów ściekowych nobilitowanych, kurtyny na specjalnej półce i zwykłym prysznicem.

Można powiedzieć, że był to pierwszy, najbardziej logiczne i w tym czasie nowoczesny design bardzo małe kąpieli.

W ten sam sposób w czasie Unii sporządza i projektowania w połączeniu z małą łazienkę. W pokoju nie ma nadmiaru, z wyjątkiem umywalki, wanny i sanitarnej trzecim istotnym punkcie. Wszystko – arcydzieło minimalizmu, łatwość obsługi, komfort wątpliwy, ale wszystko, co jest konieczne – jest.

Gdzie zwrócić pomysły

Najlepszym źródłem pomysłów może być nie tylko brutalna fantazja i projekt własny wzór na kartce papieru, ale także wizualnej oceny możliwych wnętrz.

Obliczenia łazienka jest małe

Po myśli rozliczane na papierze i wyciągnął prosty, ale bardzo komfortowe projektowania małą łazienkę, należy wykonać kolejny krok – do obliczenia porównywalności fantazją a rzeczywistością. To znaczy, trzeba znaleźć hydraulika i meble w zależności od wielkości własnego projektu dla małej kąpieli.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że znalezienie hydraulik wymagana wielkość jest całkiem możliwe, ale dodatkowo wyzwaniem jest podnieść zestaw. Po tym wszystkim, czy to hydraulika będzie różne style, kolory i kształty, dobry projekt małej łazienki po prostu nie będzie działać.

Share →