Zasady ruchu drogowego - podstawowe prawo kierowcy!

Zasady ruchu drogowego – podstawowe prawo kierowcy!

Przepisy drogowe (SDA) – zbiór zasad i przepisów regulujących:

Prawa i obowiązki użytkowników dróg (obaj kierowcy i pasażerowie, piesi)

Stan techniczny pojazdu

Warunkiem koniecznym dla tych, którzy chcą uzyskać prawo i czuć się pewnie na drodze – wiedzieć, obecne przepisy ruchu drogowego w 2014 r. Niemniej jednak poprawa prawodawstwa w tej dziedzinie – proces ciągły.

Najnowsze SDA (zmieniony 2013-2014.), B

Studiowanie przepisów ruchu drogowego musi mieć pewność, że informacje zawarte – istotne. Na naszej stronie można pobrać przepisów ruchu drogowego 2013-2014 roku, a wkrótce mają okazję sprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego przy użyciu testu online. W przypadku błędnej odpowiedzi, interaktywny asystent wyjaśnić jaki był twój błąd i podać poprawną wersję rozwiązania.

Przepisy drogowe 2013 jest dostępny do pobrania, bezpośredni link poniżej.

Nowy z przepisów ruchu drogowego

Główną nowością w 2012 roku było nowe zasady kontroli samochodów:

Od dnia 1 stycznia 2012 roku do przeprowadzenia kontroli publicznej (TRP) będzie jedynym niezależnym serwis akredytowane przez Rosyjski Związek Ubezpieczycieli Auto

Przejście teraz nie zajmie więcej niż 30 minut

Nowe pojazdy są zwolnione z obowiązku przechodzenia kontroli pojazdy od lat 3 do 7 – przejdzie MOT 1 raz w ciągu 2 lat i starszych samochodów – 1 rocznie

Przejść procedurę mogą być nie tylko miejsce rejestracji urządzenia, ale także wszędzie w Rosji

Ponadto, zgodnie z nowymi przepisami (SDA), do zawarcia CTP tylko po okazaniu kuponu

Podaj taxi może teraz tylko doświadczonych kierowców, którzy otrzymali specjalne pozwolenie. Kara za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego dochodzi do 5000 rubli. Prawo kierowcy nie jest z samochodu, gdy zatrzymał ruch Inspektor toczone-dług.

Jedną z innowacji, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w 2012 był inspektorem policji drogowej w prawo, aby zatrzymać kierowcę ze znużeniem, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Sankcje administracyjne za naruszenie przepisów ruchu drogowego zmieniły także:

Zwiększyć kary za przekroczenie dopuszczalnej prędkości i podróży na nieprawidłowy sygnał ruchu, teraz maksymalną środka – zawieszenie licencji

Zintensyfikowane formy odpowiedzialności za jazdę po pijanemu, za brak praw do akcji w / d ścieżek na czerwonym świetle

Nowe przepisy przewidują także wiele innych zmian, które warto czytać, na przykład tabeli kar 201 4

SDA dla dzieci

Nauczania odpowiednie i ekscytujące dzieci podstaw zachowań w ruchu – ważną częścią procesu edukacyjnego dla dzieci i zobowiązujemy dziecku bezpieczeństwo.

Wersja dzieci zasad ruchu drogowego jest:

Kolorowe w formie gry, która daje dziecku niezbędnej wiedzy i umiejętności

Indywidualne podejście do wpajania podstawowych umiejętności – skuteczność wyniku

Ciekawe elementy studium przypadku, które są łatwo wchłaniane dzieci

Warto zauważyć, że nawet doskonała znajomość nie usuwa odpowiedzialność rodziców za własne zachowanie – naruszenie ruchu wchłania i pamiętać dziecko nie jest gorsze (a nawet lepiej), wymagane do wykonywania SDA.

Należy pamiętać, że jego pozytywny przykład można zahaczyć o zgromadzoną wiedzę dziecka i motywować go zachowywać się odpowiedzialnie. Wpoić nawyk wykonywania ruchu dla dziecka – jest bardzo ważne. Start małe. Pobierz interesującą książkę z naklejki mogą być przekazywane przez bezpośredni link do dzieci SDA.

Dzięki tej książce Twoje dziecko nauczy się bezpiecznie i prawidłowo zachowywać się na drodze zaczyna rozumieć światłach. Rezerwuj z zabawnymi zdjęciami i naklejki, aby pomóc w zabawny sposób, aby zapoznać się z zasad ruchu drogowego.

Czy dążenie do podniesienia poziomu wiedzy (swoje lub dzieci) są gotowe do przekazania prowadzenia testu SDA jest teraz na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba szukać lub porównać najnowsze wydanie dostępne w sklepach egzemplarze publikacji! Na naszej stronie można znaleźć nowe zasady ruchu drogowego w 2014 r.

Zobacz: kryteria wyboru szkoły jazdy.

Share →