Zastanów się: Drzewa z programu kulki yin yang - materiał selektywną.

Zastanów się: Drzewa z programu kulki yin yang – materiał selektywną.

Drzewo Paciorek system plików yin yan.zip antywirusem!

Drzewo yin yang z koralików i inne ozdoby dla domu Jednym z najbardziej popularnych materiałów w igły kobiety mają koraliki. To zgrubienie szkło, tworzywa sztuczne, porcelana, z otworem przelotowym. Perełki występuje nie tylko w postaci kulek, ale w postaci butli, nasiona, trójkąty, sześciokątów. Jest tam koraliki, przypominający kwiaty, różne zwierzęta, itp

Ten materiał także różnią się wielkością. Z różnych kolorach koralików rozpraszają oczy. Kulki mają inną strukturę. Mogą być gładkie, błyszczące, matowe, szorstkie.

Materiał ten doskonale nadaje się do tworzenia biżuterii. Bransoletki, kolczyki, wisiorki, broszki, w technice beading, wygląda bardzo jasne, soczyste i oryginalne. Przyszyć koraliki wzór.

Koraliki ozdobić różne artykuły wykonane własnymi rękami, na przykład, karty, albumy fotograficzne, wazony. Urządzone z odzieży i obuwia koralikami. W skrócie, perełki – wszechstronny materiał, który jest przydatny do kapitanów wszystkich.

Funkcje Wyroby z koralików Produktów, w technice beading, będzie doskonałym prezentem.

Wystarczy mieć oryginalny pomysł i dostosowania go do życia z koralikami. Jeden z tych koncepcji może być tworzenie drzewa kulek. Takie drzewo jest symbolem bogactwa, obfitości i płodności. Można je ozdobić każde wnętrze.

Doskonała propozycja na prezent jest drewno yin yang z koralików.

Ten symbol oznacza, że ​​w bilansie, a wszystko, co nas otacza. Starożytni Chińczycy wierzyli, że każda rzecz jest z przeciwieństw, ale połączenie sił przeciwnych jest podstawą równowagi całej ziemi. Drzewo yin yang perełek będzie prezent powitalny dla osoby, która lubi się sztuki feng shui.

Chińskie akcesoria inżynierii wytwarzania takich perełek pamiątkami potrzeba czarny i biały, cienki i gruby drut, doniczka, czarne i białe satynowe wstążki.

Należy wziąć 8-9 kawałki białego kulek i łączone go cienkiego drutu. Następnie skręcić w pętli. Te pętle na drucie do zrobienia około 7-8 sztuk.

Następnie podłączyć pętlę złożoną na pół, podczas skręcania siebie, tak, że yin-yang drewno koralik dostaje swoją równowagę. Pętle wyprostować okazuje białą gałązkę. Oddziały te powinny być wykonane około 60 sztuk, i może być mniejsza, jeśli planujesz małe drzewo.

W ten sam sposób wykonane 60 czarne gałązki.

Następnie 3 białe gałązki zebrane w jednym, skręcając końce drutu. Wynik jest obfity biały 20 oddziałów. Podobnie tworzące część produktu i czarnym.

Następnie grubości drutu podłączyć do jednego trzyosobowe i 2 gałązek, a następnie podłogę namiotu drutu satynową tasiemką, tak aby taśma obejmuje 1/3 łodygi. Nagranej taśmy na dnie cienkiego drutu.

Okazuje się 10 par gałęzi owinięte taśmą. Idąc jedną białą drzewo, którego pień powinien trzymać cały białej gliny i umieścić na górze białą wstążką.

Sam hebanu powiązane z białym beczki i ustawić w doniczce. W drzewie puli yin yang koralików gipsem. Sam pot mogą być malowane w kolorze czarnym i białym.

Southern rośliny koralików na tej samej zasadzie może pomarańczowy drzewa kulek.

Taka istota jest idealny jako prezent na ślub, ponieważ jest symbolem płodności. Produkcja Technologia Orange Tree jest taka sama jak w produkcji drewna yin-yang. Różnica jest taka, że ​​kulki muszą wziąć na zielono.

Jako pomarańczowy kombinezon dużych paciorkach pomarańczowych.

W każdej branży, oprócz 7 kart, należy dołączyć jedną dziurkę z koralikami pomarańczowe. Możesz związać pnia drzewa brązowy wstążką.

Kiedy drzewo jest gotowy, może być ustalona z gipsu w puli, a powierzchnia położyć zielone kulki lub kulki zielone i pomarańczowe szkic. Piękno kwitnących w Twoich rękach Łatwa i prosta forma i innych kwitnących drzew paciorków. To delikatne, piękne rośliny, wiśnia japońska, spodoba się każdej kobiety i dziewczyny.

Gałązki kwiatów wiśni, tworząc pętle i skręcone końce, na których są koraliki nerwowym. Lepsze wykorzystanie kulek o różnych kolorach samodzielnie, więc Sakura uzyskać bardziej realistyczny wygląd. Potężny piękne baryłkę oddziałów sakura może być wykonany z grubego drutu. Aby wielkość przewodu musi być owinięty kilkoma warstwami taśmy.

Następnie należy podać bagażniku pomysłowy kształt i trzymać cały jego brązowy gliny. Poniżej jest umieścić sakura gromadzone w formie, wypełnić go z roztworem kleju i wody biały 1: 1.

Po wysuszeniu roztworu trzeba dostać gotowy drzewa z kształtu. Podstawa może być malowana farbami akrylowymi dopasować drewna.

Share →