Zastosowanie plemników do powierzchni skóry i ciała,

Zastosowanie plemników do powierzchni skóry i ciała,

Dziś będziemy mówić o kilku niestandardowych praktyk odmładzania organizmu, a mianowicie zastosowanie spermy do skóry. Ogromna liczba sporów pojawić się na wzmiankę o tym temacie, ale teraz nie rozumiem z tych legend. To już nie mówić i jak wdrożyć kosmetyki naturalne i niezliczone panie próbują znaleźć tanie i ładne składniki do swoich obrzędów, aby odmłodzić i zachowania odwołanie.

Dlaczego właściwie sakramentach, rytuały i inicjacje?

Wszystko to pochodzi z czasów starożytnych, kiedy to wszelkie znane zjawisko miały jako dar i przekleństwo, i ci, którzy byli w stanie utrzymać siebie młodych i pięknych czarownic, ponieważ uwielbiała gotować w małych moździerzy specjalne zioła, maści. Istnieje wiele nowoczesnych Procedury z akcji sprzętowej kosmetologii.   I, oczywiście, nie bez pomocy siły, które dał nam całe życie – to, oczywiście. nasiona. A było tych, którzy sobie sprawę, że trzeba przeżyć samemu i docenić wszystkie magiczne właściwości substancji i jakości. Oczywiście, nic konkretnego, nikt nigdy nie będzie w stanie powiedzieć, jak to jest używane, a co wyszło. Tutaj staramy się opisać tylko fakty naukowe, które pozwalają niezawodnie znaleźć i rozwiać wszystkie legendy plemników.

Wszelkie wykształcona dama nigdy nie być w stanie mówić najpierw o nasionach mężem, ale również ciekawe! Próbował ktoś jest chory, w zasadzie, ale warto go używać?

 Przydatne procedury oparte na nasienia bydła

To, co mówią lekarze: Sperma ma doskonałą odmładzający efekt wysokiej zawartości różnych aminokwasów sam wystarczy, aby zrobić maskę (jak ten przygotowuje majonez), oczyszczania skóry. Tylko ostrożnie przeprowadzać konieczne – ponieważ plemniki w czystej postaci powoduje podrażnienie skóry, więc powinno być wstępnie zmieszany z miodem lub wody. To samo należy zauważyć, że różne salony oferują podobną procedurę, ale ostrzegam, że jest mało prawdopodobne, dostaniesz dokładnie nasienie mężczyzny, a on zastąpiony przez byka, w ogóle, efekt może okazać się zbyt złe. Nie należy również zapomnieć o kremie z rodzaju męskim nasieniu – znowu, dołączonych nasienia buhajów lub zamiennik.

Więc weź ukochanej jak najwyższej jakości semyanositelya.

Korzyści z spermy w medycynie

Share →