Zboża Lure

Zboża Lure

Dzieci Lure owsianka

Gdy wiek dziecka zbliża się do znaku „cenionych 6 miesięcy”, wiele matek zacząć się martwić: nie ma czasu wprowadzenie pokarmów stałych. Przygotuj się na to kochanie? Jak wprowadzać pokarmy stałe. że droga do „dorosłego stołu” był nie tylko bez łez i niezliczonej perswazji, ale bez alergii i problemów z brzucha? W rzeczywistości, nie martw się.

Zrozum, czy dziecko jest gotowe do wprowadzanie pokarmów uzupełniających. pomoże Ci w pierwszej kolejności, konsultacji pediatry, który obserwował dziecko, a po drugie, że jest.

Skonsultuj się z lekarzem, konieczne. Dzieci karmione piersią, wabik Zaleca wpisać 6 miesięcy i bottle– trochę wcześniej, po 5 miesiącach. To ze względu na to, że nie jest w tym wieku dzieci kończy tworzenie układu pokarmowego, i zaczyna produkować enzymy niezbędne do przetwarzania „dorosłym” żywności.

Jednak tempo rozwoju każdego dziecka indywidualnie. Biorąc pod uwagę ich doświadczony pediatra może powiedzieć, czy Twoje dziecko jest gotowe do zwiedzania z dorosłych żywności, jak również wszelkich produktów w twoim przypadku należy zacząć. Jeśli dziecko zachoruje dużo, ma skłonność do alergii, przedwcześnie urodzonych lub zarządzanie małą, czas pokarmów uzupełniających może być przesunięty.

A stan okruchy, tempo wzrostu masy ciała i poziomu rozwoju psychoruchowego, zależy od wyboru pierwszych produktów. Dziś nikt nie będzie nalegać na soku jabłkowego jako „pierwszy”. Wręcz przeciwnie, często staje się sok trzeciego lub nawet czwartego przewodu odsadzenia żywności.

Samego dziecka przez jego zachowanie mówi również troskliwą matkę, jeżeli był gotów wprowadzanie pokarmów uzupełniających czy też nie. Skip to „gotowość” jest trudne: dorastali „dorosłych” jedzenie dziecko będzie aktywnie docierać do płyty matki, i dostałem entuzjazmem przesłać swoje ustników z nim i do kontroli ich smak …

Pierwszy przynęta owsianka

Obecnie zdecydowana większość dzieci, lekarzy i specjalistów w żywieniu dzieci polecam rozpoczęcie Lure ze zbóż lub warzywa. Owoce zawierają dużo cukru i kwasów, mają wyraźny smak i po nich trudno „przekonać” dziecko bardziej świeże jedzenie. Warzywa zalecane dzieciom spokój.

Zwinny i zwinny najlepiej zacząć zbóż – dają energię i siłę do nowych odkryć.

Owsianka dla syna lub córki mogą gotować drogiego własnych. Jednak, plus to ma „zasada” jedna – materiał. Oczywiste jest, że duże okno z dzieckiem zbóż nie robić.

Rzeczywiście, na początku będzie musiał podać tylko jedną łyżeczkę nowego naczynia i trwałość otwartym opakowaniu – 20 dni.

Na tej podstawie, wiele matek powiedzieć: najpierw karmię ziarna zmielone okruchy. Przygotowane samodzielnie, a następnie, gdy dziecko dorasta i zje 100-200 gramów, przejdź do owsianki produkcji przemysłowej. W rzeczywistości, dla dziecka będzie lepiej, jeśli nie na odwrót.

Po kaszy pediatrzy przemysłowe polecam go, ponieważ są one specjalnie wyważony, trzymali wszystkie przydatne składniki żywności, a jednocześnie są one doprowadzone do stanu, w którym maksymalna może być łatwo przyswajalnego dzieci komór serca i całego układu trawiennego.

Złożone węglowodany zboża te podzielone na prostsze – pozwala zachować słodycz ziarna (a więc dzieci będą cieszyć się smakiem owsianki i bez dodatku cukru), a także ułatwia asymilację, która jest niezbędna dla układu pokarmowego niedoskonałych dzieci.

Kashi produkcja przemysłowa charakteryzuje się gwarantowaną wskaźników bezpieczeństwa, jak w proces produkcji jest ściśle kontrolowany i zapewnia bezpieczne i surowców i produktu gotowego (brak metali ciężkich, aflatoksyny, pestycydy, odpowiednich parametrów mikrobiologicznych). Dlatego nie należy oszczędzać pieniądze i uruchomić go z „fabryki” produktów, a po roku już go – w razie potrzeby – na „domowym” owsianki.

Pierwsza owsianka

Pierwsza kasza powinna być zbóż, które nie zawierają specjalny gluten białek (ryż, gryka, kukurydza, a później i proso). Zacznij z żywnością powinny być monokash, jeść owsiankę należy gotować tylko jeden rodzaj zboża, aw każdym przypadku nie może mieszankę zbóż. Pierwsza kasza powinna być bez cukru i soli, i rozcieńczyć go wodą, mlekiem z piersi (jeśli dziecko jest karmione piersią) lub mlekiem dla niemowląt zwykle (jeśli dziecko – wąskie).

Dzieci, które są mieszane karmienie, kaszka jest również zalecany do zakładu w mleku matki.

W ciągu pierwszych dwu lub trzech razy wystarczy podać dzieciakowi tylko jedną łyżeczkę mleka, który będzie nieco zmielenie. Jeżeli produkt nie powoduje reakcję alergiczną, można bezpiecznie zwiększyć ilość porcji dla każdego przynęty dwa razy, przynosząc tygodniu do 100 g kaszy.

Jeśli pomylisz – najbardziej komplementarne żywności, jeden rodzaj zboża powinny być podane przez 10-14 dni, następnie zrobić to samo z drugim zdaniem, potem trzeci, itd. Jeśli wypróbowałeś warzywa owsianka, owoców lub mięsa, w przypadku braku alergii po tygodniu można je mieszać z badanego owsianki. Pamiętaj, aby gotowane owsiankę nie może być dłuższy niż 30 minut!

Zawsze należy karmić dziecko svezherazvedennoe mix!

Kashi-uzdrowiciela

Ogromną zaletą zbóż na tym, że przyczynia się do prawidłowego formowania i funkcjonowaniem układu pokarmowego niemowlęcia. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, są ciągle w obliczu problemów z brzuszka: samochody GAZ wtedy, biegunka, na puchit; jak również u dzieci z różnych rodzajów alergii.

My, dorośli również często wykorzystują ten obiekt zbóż. Gdy zaburzenia jelitowe gotować ryż kleisty, ból w żołądku – miękkie płatki owsiane, powłoki i kojący błony śluzowej; wysoka aktywność lub stres sugerują gryki – ma dużo żelaza, a jeśli to konieczne oczyścić żołądek i jelita – kukurydza owsiankę.

Przy podejmowaniu decyzji co do gotowania owsianka dziecko, pamiętaj dobroczynne właściwości różnych zbóż. W gryki Duże ilości białek, składników mineralnych (żelazo, cynk, magnez, miedź), witaminy B1, B2, PP włókien wraz glutenu często powodować alergie u niemowląt. W związku z tym, że jest z nią często zalecają rozpoczęcie pokarmów stałych – na wartość odżywczą i łatwość przyswajania gryki poza konkurencją.

W ryżu Największa ilość błonnika i zawartości witamin i pierwiastków śladowych, w zależności od stopnia oczyszczania zboża. Strona główna jest mało prawdopodobne, aby ugotować ryż brązowy do takiego stanu, że dziecko może jeść (poza tym, że to wymaga długiego gotowania, że ​​wszystkie witaminy zostaną utracone). Technologia Fabryka poradzić sobie z tym zadaniem znacznie lepiej.

Owsianka ma wysoką wartość odżywczą. Jest bogaty w białka roślinnego. Minerały (magnez, wapń, żelazo, miedź, mangan, cynk) oraz witaminy (B1, B2, PP) dla zbóż obejmuje maksymalną ilość tłuszczu (średnio 6-krotnie większa niż w innych zbóż) i błonnika.

Ze względu na wysoką zawartość tłuszczu, płatki owsiane twarzy zalecane zarządzanie małych lub bardzo aktywnych dzieci.

Jęczmień i jęczmienia zboża wykonane z jęczmienia, zawierają tę samą ilość skrobi semoliny, ale znacznie bardziej włókien jest stosunkowo bogata w witaminy B1, B2, PP.

Millet zbóż bogate w białka roślinnego i skrobi. Już po 5 miesiącach, dzieci mogą być wykonane nie tylko w przypadku zboża bezglutenowe ziaren i pszenicy.

Wiele produkcji zbóż specjalnie wzbogacony pro- i prebiotyków, bifidobakterii promowanie normalizacji trawienie i wzrostu korzystnych mikroflory jelit, zmniejsza ryzyko zapalenia żołądka i biegunki, ryzyko infekcji, rotawirusa regularne stosowanie zapewni wzmocnienie układu odpornościowego.

Również hipoalergiczne zbóż dla niemowląt, dodali witamin, minerałów, błonnika, które pomagają dzieciom rozwijać się zdrowy i silny. Maluch już opanowali monokashi oferuje mieszankę kilku rodzajów zbóż lub owsianka z dodatkami mleka, owoców, warzyw.

Dodatków w postaci wypełniaczy owocowych i warzywnych zwiększyć wartość odżywczą i ulepszony smak jakości. Włączenie do diety okruchy jedzenia dla dzieci owsianka dywersyfikacji i uczynić go bardziej kompletny. Nie należy zapominać o aspekcie psychologicznym.

Bogatszy będzie dieta dziecko w drugiej połowie, łatwiej dziecko będzie nadal odnoszą się do różnych innowacji w ich życiu. Po pierwsze tace Okruchy zrozumieć, że nowe – to nie jest przerażające i obrzydliwe i pyszne i zabawne!

Lure dziecka:

Share →