Zdobienia odzieży: metody i zalecenia

Zdobienia odzieży: metody i zalecenia

Obecnie sprzedawane w sklepach dużą liczbę podobnych miejscach. A czasami jest tak frustrujące, aby spotkać ludzi noszących takie same jak my, tak przy okazji. We współczesnym świecie za pośrednictwem różnych sposobów zdobienia odzieży wielką szansę stworzyć oryginalny rzeczy, które istnieją w jednym egzemplarzu. Dekorowanie ubrania – jest jego dekoracja, dając osobowość, urok i autentyczność.

 • Metody zdobienia odzieży

Dekoracji odzieży może być w różny sposób, z wykorzystaniem różnych sposobów do dekoracji odzieży:

 • Ozdobione kryształkami;
 • różne rodzaje haftów – nici, cekiny, koraliki;
 • Zastosowanie farby na tkaninie;
 • Aplikacja;

Można połączyć kilka metod dekoracji i wykorzystać je do stworzenia czegoś pięknego i niepowtarzalnego.

Udekoruj odzież malarstwo: malowanie na tkaninie

W przypadku tej metody zastosować specjalną dekorację "Farby do tkanin" – Batik lub akrylowe i specjalnych narzędzi. A nie tak dawno temu było też wiele nowych, interesujących kolorach, które zdobią ubrania, mają wiele różnych efektów:

 • Odpływ metalu;
 • neon i blask w ciemności farby;
 • z efektem wzór przestrzenny;
 • z efektem starzenia.

Dekorowanie ubrania własnymi rękami – to jest, na przykład, malowane przez zimno lub na gorąco batiku.

Sekwencja zabarwienia tkanek jest następujący:

 • Przed malowaniem należy zadać rezerwy (wosku lub parafiny).
 • Ściereczki zwilżonej wodą wewnątrz konturu.
 • Malowania na tkaninie nakładać pędzlem, waciki na drewnianym kijem w odległości 0,5-1 cm z obwodów. Mogą być rozcieńczone zwykłą wodą.
 • Po pierwsze, pomalować jasnych pikseli, a następnie ciemniejsze, równomiernie pocieranie kawałek waty wszystkim wilgotne powierzchni.
 • Po krwawienia, a jego pełna suszenie z tkaniny wzór gotowy Usuń z ramy.

Dekorowanie ubrania z dżetów

Teraz istnieją specjalistyczne salony, które oferują różne rodzaje usług związanych z dekoracją odzieży z dżetów i wielu innych wyrobów ze skóry, tkaniny, pulpy. Są one produkowane i małe kawałki i zrobić wielki krążenie.

Obecnie są cyrkonie nieodłączną częścią stylu młodzieżowym. Dekorowanie ubrania z dżetów – dekorację jej oryginalnych rysunków lub wzorów. Cyrkonie można włączyć niemal wszystkich swoich rzeczy, nadając jej oryginalności, dodając żywe szczegółów.

Dziś kryształy tekstylne są szeroko stosowane do dekoracji odzieży z różnych rodzajów tkanin, takich jak kostiumach tancerzy i łyżwiarzy, wieczorem i suknie ślubne.

Lista produktów, które mogą być teraz inkrustowane, jest ogromny i obejmuje następujące elementy ubioru:

 • bandany i T-shirty;
 • bluzki i sukienki;
 • spodnie i dżinsy;
 • swetry i szale;
 • Bielizna i więzi;
 • Mistrzowie i czapki;
 • kapelusze i czapki
 • kurtki i wiele innych rzeczy.

Mogą one być wykorzystywane do dekoracji wszelkiego rodzaju akcesoriów wykonanych z tkanin: torebki, wizytowniki, paski, portrety, obrazy, zasłony, poduszki, opakowania różnych pamiątek i prezentów. Koszt nakładania mogą zależeć od ich liczby, wielkości i koloru kryształów, krążenia, złożoności obrazu.

Dekorowanie ubrania z koralików: Historia i Porady

Magiczne połączenie jedwabiu i polerowania szklanych kulek, które są wplecione wykwintne biżuterii są dziś bardzo popularne. Historia koralików pochodzi z odległej przeszłości. To jest niezwykłe dla jej walory dekoracyjne surowce przyciągnęły uwagę rzemieślników od niepamiętnych czasów. Piękne szklane koraliki, które są bezpośrednimi prekursorami koraliki, wykorzystywane do dekoracji odzieży nawet starożytnych egipskich faraonów.

Wędrować plemiona sarmackich i scytyjskich wieków przed naszą erą nosili obuwie i odzież poddanych działaniu tej substancji. Pierwsze informacje na temat ozdabiania ubrania koraliki w Rosji należą do IX-XII wieku. Przez wieki, Republika Wenecka była jedynym ośrodkiem w Europie do jej produkcji.

 • Dekorowanie ubrania z koralikami – przydatne wskazówki:

Jeśli chcesz ozdobić ubranie haftowane z koralikami, pamiętaj, że podczas intensywnego zużycia może zanikać lub odkleić w ogóle. Dlatego też, przed kolejnymi perełkami testowych: Rub kilka perełek na jakiś czas między palcami, a następnie sprawdzić, czy masz się do lub z farby tarcia. Jeśli tak się stanie, podejmują inne rzeczy i stosowania produktów do haftowania, które nie będą narażone na obciążenia mechaniczne, takie jak obrazy lub paneli ściennych.

Przed ozdobić ubranie, przytrzymaj mały koralik, który chcesz użyć w hafty, w słonecznym miejscu jeden lub dwa tygodnie, a następnie porównać go z tym, co nie leży w słońcu. W takim przypadku, jeśli kolor się zmienił, zdecydować, czy chcesz, aby taki haft. Dotyczy to produktów, które będą trochę czasu na otwartym słońcu (bluzka, dżinsy, itp).

Ściemnianie koraliki przeciwsłoneczne mogą być wykorzystywane do zdjęć, które wiszą na ścianie w pokoju i nie przychodzą na słońcu.

Jeśli koraliki wykorzystywane do zdobienia odzieży własnymi rękami, warto czasem zrobić haft wymiennych. Szczególnie, jeśli jest duży i luzem. Nie używa się żadnej wzór na odzież i kawałka materiału. które po podlać ubrania.

Ułatwi to dbałość o produkcie, a czas prania może zostać usunięty tkaniny z haftem, a następnie przyszyć z powrotem.

Samorozwoju schematu haftu, nie należy używać zwykłego papieru milimetrowego, ponieważ perełki są owalne, ale nie kulisty. Utwórz ręcznie lub na komputerze w sieci edytora grafiki z komórki o stosunku 1: 1,3. To pomaga uniknąć zniekształcenia obrazu podczas przenoszenia go z papieru na tkaninę.

Preform propagować na kopiarce, aby puste był zawsze pod ręką, i nie trzeba poświęcać czasu na rysowanie i może przejść bezpośrednio do rozwoju systemu.

Decor ubrania

Powiązane artykuły

Wygląd, nawet najbardziej zadbane i bogato urządzone pokoje może zepsuć „ubogich”, czyli gołe ściany. Gołe ściany sprawiają wrażenie konstrukcji niekompletności, i cały czas wydaje się,

Nowoczesne dekoracje steklaInterer nowoczesne obiekty do dekoracji szkła pomaga dekoracji. ponieważ ten sposób można łatwo dodać do atmosfery domu świeżości i finezją, że ka

W ostatnich latach coraz bardziej popularne kategorie rzeczy jak tytuł „hand made”. Te elementy dekoracyjne, odzież i meble są znacznie wyższe niż standardowe „fabryki opieczętowane

Share →