Zdrowie bez lekarzy i leków

Zdrowie bez lekarzy i leków

Sok brzozowy – ludowych sposobów leczenia

W okresie od początku bud obrzęk i przed pierwszymi liśćmi adhezyjnych (mniej więcej od końca kwietnia do połowy maja), brzoza, jeśli rannych pnia zaczynają „płakać” – przeznaczyć sok z brzozy, który jest unikalny środek na wiele dolegliwości. Sok brzozowy radzi sobie z całym gronem objawów wiosny: zwiększoną drażliwość, zmniejszenie odporności, uwagi i niedoborem witamin i zmęczenia, przewlekłe choroby zaostrzeń. Oto kilka popularnych przepisów kulinarnych, które chce zaoferować uwagę Twój Izyuminka. które z powodzeniem w leczeniu różnych chorób za pomocą Uzdrawiająca moc sok brzozowy.

Niedokrwistość.

Sok z brzozy w zawiera duże ilości witamin, pierwiastków śladowych, w tym żelaza i naturalnego cukru, więc jest to pokazane w obniżonym poziomem hemoglobiny.

Wymieszać świeży sok brzozowy w równych częściach z jabłek, marchwi lub buraka ćwikłowego i masz narzędzia, które skutecznie zwiększa stężenie hemoglobiny. Pobrać 50 ml (około 1 stosu), 15 minut przed posiłkiem, trzy razy dziennie, w czasie trwania przepływu soku brzozowym.

Share →