Zdrowy kręgosłup - gwarancja zdrowia!

Zdrowy kręgosłup – gwarancja zdrowia!

Mędrcy Wschodu mówią «człowiek tak młody i zdrowy, jak elastyczne i dobrze jego kręgosłupa», I mają rację! Nie ma innego przysłowie: «Jeśli masz wiele chorób, boli kręgosłup», Jeszcze krótko powiedział słynny amerykański naturopath Paul Bragg: «Kręgosłup – wieszak na wszystkie choroby», Podczas gdy jeszcze w sile wieku, został on zabity przez absurdalny wypadek w wieku 95 lat, zajmował się fali oceanu, kiedy Jeździłem na desce.

Bragg pozostawił wiele prostych sekretów do długiego życia i nie mniej długotrwałego młodzieży, w tym zalecenia, aby przywrócić elastyczność kręgosłupa.

Kiedy kręgosłup jest zdrowy, osoba nie czuje swojego ciała, idzie łatwo, swobodnie. Jeśli ustawienie jest uszkodzony, łamane wszystkie funkcje organizmu: krążenia, oddechowego, wydalniczego, pokarmowego. Już na wygląd człowieka, jego postawa, postawa może powiedzieć z pewnością, chory czy nie.

Wiele osób skarży się na bóle głowy i prawie utopić ich cierpienia bez leków skutku. Przyczyna leży w tym, że w wyniku degeneracyjnej dyskopatii górnych tętnic szyjnych kręgosłupa dostarczających krew do mózgu są prasowane.

Jeśli ustawisz cel pełnej rehabilitacji kręgosłupa, pomaga wykonywać zdrowia symulatora. Powinny regularnie (co najmniej 1-2 razy dziennie), aby dać wszechstronny obciążenia Wszystkie części kręgosłupa i wzmocnienie tkanek otaczających i mięśnie, robiąc 5-10 minut ćwiczeń, jak tu opisano.

Główną różnicą pomiędzy tym sposobie leczenia jest całkowicie nieszkodliwy, a nawet możliwość rozciągnięcia wszystkie części kręgosłupa. Szkolenie na symulatorach okazały się skuteczne w leczeniu wielu chorób kręgosłupa.

Objawy przepukliny międzykręgowej manifestacja:

Share →