Ze względu na to, co dzieje się Przedwczesne odklejenie łożyska?

Ze względu na to, co dzieje się Przedwczesne odklejenie łożyska?

Wśród pytań, które są najczęściej zadawane przez kobiety w ciąży, w szczególności, na miejscu. dotyczące Przedwczesne odklejenie łożyska – zwykle znajduje i prezentacji płód – znacząca kwota. Podobno wszystko, nawet nie wiem, terminologię, wyrażenia związane z pogotowia, trudnej sytuacji. I to jest prawda.

Przedwczesne odklejenie łożyska – powikłania ciąży, które pojawiają się w trakcie niego, i w pracy. W ogóle, rozwarstwienie łożysko – to przedwczesne rozdzielenie łożysko z błony śluzowej macicy, występujące z uszkodzenia naczyń macicę i łożysko i krwawienia zmianę położenia i ciężkości. Złuszczanie jest marginalna – na krawędzi łożyska – W tym przypadku krew wylewanie i to wszystko nie pozostało niezauważone. Oddzielone tylko, że krew jest czerwona, gęstą – ciemny. Niewielkie rozmiary oderwania nie wpływa na stan płodu, nadal otrzymują niezbędną tlenu i substancji odżywczych z organizmu matki. Znacznie bardziej niebezpieczne ze względu na utrudnioną diagnozy złuszczanie, które miały miejsce w centrum łożyska, kiedy przelewa krew gromadzi się między macicy i łożyska, nie ma wyjścia – Zjawisko to nazywane jest retroplatsentarnoy krwiak.

Przyczynia się to do dalszego odrywania krwi przesiąka przez warstwy macicy i czasem wlewa się do jamy brzusznej. Proces można zidentyfikować w badaniu palpacyjnym macicy USG, a ponadto każda łożyskowa abruption towarzyszy ból, często znaczne, i wszelkie krwawienie – bladość, osłabienie, szybkie bicie serca – tachykardia. Gdy zaczął cierpieć zmiany płodu i częstotliwość jego serca.

Uważane za niebezpieczne dla płodu wolnostojący jedną czwartą powierzchni łożyska. Poprzez zwiększenie powierzchni do jednej trzeciej może być nic śmierci płodu, z oderwania połowie staje się nieuniknione. Oczywiście, wiele cierpienia i matka, jak naczynia łożyska złuszczony gapić, kobieta traci dużo krwi ze wszystkimi tego konsekwencjami, do wstrząsu krwotocznego.

Oczywiste jest, że takie krwawienie przystanek może tylko natychmiastowej dostawy.

Dlaczego istnieje poważne powikłanie? Często jest «jak grom z jasnego nieba» i wydaje się, – nie było oznak kłopotów. Tak samo jest, chociaż niektóre «zwiastuny» Katastrofa jest, że mają tylko zobaczyć.

Promuje oddzielenie łożyska przedrzucawkowego, zwłaszcza ich ciężkie formy – ponieważ w tym przypadku wpływa na naczynia krwionośne, stają się kruche i łamliwe. Możliwe zaburzenia krzepliwości krwi, również towarzyszyć patologii ciąży.

Oczywiście, ostry stan może spowodować bezpośredni uraz brzucha w spadku, udar wypadku. Dzieje nagły silny stres. Nieopłacalne dla palenia statki matki, nadmiar alkoholu i narkotyków, często w połączeniu z niedokrwistością i innych czynników.

Przedwczesne odklejenie łożyska może być reakcja alergiczna na przelewania leków białkowych, składników krwi, kobiety w ciąży mają czasem zrobić. Rzadko, ale są formą autoimmunologiczne – powstawanie przeciwciał do ich własnych tkanek, takich jak reumatyzm lub układowego tocznia rumieniowatego. Ponadto, małe patologia pracy może również powodować Przedwczesne odklejenie łożyska – szybkie wylanie wody podczas otwarcia błon i dalszego spadku ciśnienia, szybkie dostawy z krótkim krwi pępowinowej lub nagłe zmiany ciśnienia żylnego – «Zespół cava żyły głównej»,

Diagnoza Przedwczesne odklejenie łożyska zazwyczaj nie przedstawia żadnych trudności, klinikę i limit wyraźnie widoczne, w skomplikowanych przypadkach korzystają za pomocą ultradźwięków.

Z punktu widzenia obróbki – Wszystko zależy od etapu pracy i stopnia Przedwczesne odklejenie łożyska. Czasami zakrzepy w małe łożyska występuje tylko po urodzeniu. Czasami masywne krwawienie wymaga zastosowania intensywnej opieki medycznej, wielu zabiegów chirurgicznych z ciała amputacji i ma poważne konsekwencje dla zdrowia matki i dziecka życia – konieczne jest, aby wiedzieć, aby poruszać się warunki i nie dać się najbardziej niejasnych, niepożądanych działań oferowanych przez lekarzy w katastrofie naczyń zaczął.

Share →