Zentela - opinie

Zentela – opinie

Giennadij, 42 lat.

Miesiąc temu, w zależności od analizy kału stwierdzono u mnie – glistnicy. Lekarz zalecił lek Zentela – dość przystępne. Weź miesiącu. Podczas kursu, czasami czułem się trochę w głowie. obserwowano innych efektów ubocznych. Zgodnie z wynikami analizy końcowej glistnicy całkowicie utwardzona.

Dlatego mogę polecić Zentela jako bardzo skuteczne lekarstwo na tę chorobę.

Włodzimierz, 65 lat.

Ostatnio zaczął odczuwać ciągłe nudności i złe samopoczucie. Klinika miała kału i zdiagnozowana – włośnicy. Lekarz prowadzący przepisane mi Zentela. Nie wiem, jak skuteczne będą wyświetlane następujące analizy. Moim głównym problemem z tym lekiem – zmęczenie.

Myślę, że trudno mi się poruszać. Nie czuję dyskomfort lub ból, tylko poczucie pełnego pokłonu, zawsze chcę, aby usiąść i odpocząć. Przeżyłem leczenia raka rok temu i wiem, co patologiczny brak energii, ale czuję się tak zmęczony po raz pierwszy.

Tatiana, 28 lat.

Próbowałem kilka razy Zentela zawieszenia. Mimo, że nie sprawiają, że Robaczyca diagnozy. Wziąłem ją regularnie, aby zapobiec. Zawieszenie Zentela wygląd – mleczny płyn.

Spodziewam się, że będzie miał gorzki smak złe, ale to było bardzo miłe i słodkie.

Anton, 38 lat.

Lekarz przepisał mi mój wziąć 2 tabletki Zentela raz w tygodniu przez dwa tygodnie. Po podaniu pierwszej dawki, poczułem ból w brzuchu i głowie. Co więcej, inne działania niepożądane, odkryłem.

Irina, 32 lat.

Sześć miesięcy temu, mój 8-letni syn znalazł lamblie. Poprosiłem lekarza o przepisanie najlepszego leku przy minimalnych skutkach ubocznych – i przepisał Zentela. Jak się okazało, lek nie kosztuje wiele, ale może się okazać, że nie jest w każdej aptece.

Dał syna, 1 tabletka raz dziennie przez 28 dni. Lek ma jakieś skutki uboczne – syn okresowo skarżył łagodny ból głowy. Jednakże, na koniec leczenia wykazała całkowitą testów ochronnych.

Biorąc pod uwagę działania niepożądane, lek nie jest bardzo przydatne w profilaktyce, ale radzi sobie z zadaniem.

Alexander, 42 lat.

Po podróży do Tajlandii znalazłem dość nieprzyjemne – Gnatostomoza i niebezpiecznych chorób – węzły pod skórą, obrzęk. zapalenie skóry itp Lekarz wyznaczony do podjęcia Zentela 1 raz dziennie, jedną tabletkę. Podczas kursu, czuł jakąś słabość i bóle głowy. Po 20 dniach, ponownie analiza wykazała całkowite wyzdrowienie.

Niewątpliwie, lek ma skutki uboczne, ale jest bardzo skuteczny gnatostom.

Share →