Zestaw do dekoracji ciast ciasto dekorowanie Kit (Betty Crocker ...

Zestaw do dekoracji ciasta Ciasto dekorowanie Kit (Betty Crocker Ciasto Dekorator)

Zestaw do dekoracji ciast 100 pozycji

Zestaw do dekoracji ciast Ciasto Kit dekorowanie – idealnym asystentem dla wszystkich miłośników pieczenia. Zakup poręczny zestaw do kuchni, będziesz w stanie zaskoczyć domowej kuchni prawdziwe arcydzieło. Dzięki niemu będzie łatwo ozdobić ciasto, ciasto żadnego lub innych wyrobów cukierniczych.

Zestaw do ciast to: kilka postaci różnego rodzaju, kosz z torby wstążka obręczy do szklenia, specjalnych uchwytów i listów wzornika.

Na zdjęciach poniżej można zobaczyć opakowania i produkty prezentowane w naszym sklepie:

Funkcje ustawione do dekoracji ciasta ciasto Decorating

Korzystanie z zestawu do dekoracji ciast 100 pozycji będzie bardzo łatwe do wprowadzenia najbardziej dekoracyjnych elementów na ciasta, ciasteczka, ciasta, torty.

Teraz święta i uroczystości w domu odbędzie się jeszcze jaśniejszy i bardziej oryginalne. Po wszystkim ładnie urządzony tabeli zawsze dodaje dobry nastrój. Ciasto dekorowanie Zestaw zawiera setki różnych przedmiotów.

Dzięki tym ogromny wybór, możesz wykonywać swoją kulinarną wyobraźnię w pełni sił. Szablony, które są zawarte w zestawie są w postaci płatków, ziół, kwiatów, winorośli, girlandami, sercami, liter alfabetu i wielu innych konfiguracjach.

Z uchwytem może tworzyć różne kompozycje zdobiące konfekcji do swoich potrzeb.

Opcje:

1. plastikowa skrzynka

2. 3 specjalnego cukru pudru nóż

3. Formularze w formie: płatki, list, gwiazdy, kwiaty, koła, trawy, bukiet

4. Torba z pierścieniem blokującym

Jak kupić zestaw do ciasta

Słodycze do dekoracji ciast zestaw można kupić w naszym sklepie internetowym. Możemy dostarczyć Tova ro Moskwie, Sankt Petersburgu i innych rosyjskich miastach. Ponadto, nasz sklep ma dużą sieć ex kraju.

Mendzherov udovolsivem doradzić od specyfiki towaru.

Recenzje

Recenzje towarów zakupionych w naszym sklepie, możesz wysłać order@dirox.ru e-mail. Pamiętaj, aby podać swoje miejsce zamieszkania, oraz gdy towary zakupione. Po sprawdzeniu moderatora, sensowne opinie zostaną opublikowane na stronie produktu.

Dla odbiorców hurtowych:

Aby kupić zestaw do dekoracji ciast ciasto dekorowanie Kit hurtową prosze o kontakt z operatorami na liczby notowanych na miejscu. Możesz uzyskać znaczne zniżki od ceny detalicznej, w zależności od wielkości zamówienia.

Share →