Zgadywania w okresie Bożego Narodzenia

Zgadywania w okresie Bożego Narodzenia

Bożego Narodzenia nadal od dnia świąt Bożego Narodzenia (07 stycznia) do Trzech Króli (19 styczeń).

Wróżenie z gwintem

Cięcie nici o jednakowej długości liczbą wróżbitów i zapala się je razem z jednej świecy. A dziewczyna, która posiada gwint wypalić najszybszy, pierwszy mąż. Jeśli wątek nie pali się, a do połowy wyjdzie na kogoś, oznacza to, że ta dziewczyna nigdy nie wyjdzie za mąż.

Zgadywania na mecze

W części pudełka zapałek, aby wstawić dwa mecze, są identyfikowane z jakimś facetem i dziewczyna, a następnie ustawić je na ogniu. Jeśli, na czele mecz z powrotem do siebie, oznacza to, że para będzie razem.

Śnieg wróżby

O północy, trzeba wyjść na zewnątrz i przejść przez śnieg. Jeśli przed świtem następnego nie będzie, życie w małżeństwie ułatwi jeśli ślady deptane — całe życie żyć z mężem w kłótni.

O północy, trzeba wyjść i rzucić garść śniegu w kierunku przeciwnym do kierunku wiatru. Gdy płatki śniegu prawo na ciebie, oznacza to, że osoba będzie młoda i piękna, gdy rozrzut śniegu w ręce — ludzie będą starsze.

W jakim kierunku będzie poślubić

Dziewczyny wypadają przez przeszkody (ogrodzenia, bramy, próg domu), buty lub inne buty. Następnie, w jakim kierunku wskazuje skarpety sędzia w miejscu zamieszkania swego przyszłego męża.

Zgadywania na pana prawicy

W nocy przed snem trzeba wlać szklankę w małej ilości wody, aby w niej rozpuścić i przyzwoitej ilości soli (w granicach), a następnie pić wody, i powiedzieć, co następuje: «Kto jest moim narzeczonym, który jest moim Fancy Dress, daj mi pić!» W tym śnie, powinieneś zobaczyć przyszłego męża i dać ci drinka.

Przed pójściem spać w jednym z wigilijny wieczór, aby umieścić pod poduszką cztery karty króla i powiedzieć, co następuje: «Kto jest moim narzeczonym, który jest moim Fancy Dress, miał sen, w moim śnie!» We śnie będzie zwężenie w wizerunkiem króla.

Przed pójściem do łóżka, aby umieścić pod grzebieniem poduszek i powiedzieć, co następuje: «Zaręczona, fancy dress! Grzebień głowę!» We śnie będzie zwężenie i pricheshet włosy.

Zgadywania na papierze

Aby to zrobić, wróżby potrzebujemy paski papieru o tym samym rozmiarze, co musisz napisać ciekawe, ich pragnienia. Wszystkie paski są umieszczone w kolejności losowej w szerokim miski, która jest wypełniona wodą. Paski papieru pierwsza zakruzhatsya w wir i stopniowo wznieść się na powierzchni.

Oraz pasek, który pojawi się pierwszy, to co jest napisane na nim powinna być pozytywna reakcja.

Share →