Złożenie sałatek

Złożenie sałatek

Sałatki są zwykle podawane jako przekąska z dań na zimno. Istnieją rodzaje sałatek.

Sałatki – Sałatka z pomidorów, ogórków, sałata, sałatka z warzyw mieszanych.

Sałatki z gotowanych warzyw jest sałatka ziemniaczana, buraki itp. Sałatka z pieczonymi warzywami jest sałatki papryki, bakłażana (oberżyny kawioru).

Sałatka z marynowanych warzyw i grzybów Sałatka sterylizuje ogórków, papryki, i tak dalej. D

Procesory Braun wielofunkcyjna żywności. w sklepie internetowym Fotos.ua

Sałatki ogórki -. Sałatka z kiszona kapusta, kiszone pomidory, ogórki, marchew i tak na mięsa, ryby sałatki sałatki z tą laską, nowotworów, jak również śledziowe, anchois, itd .. D.

Sałatki owocowe. Niektóre z nich mogą być podawane jako dania na zimno, podczas gdy inni w postaci deser, śmietana lub napojów alkoholowych.

Sałatki z majonezem. Przygotowanie i wykonanie sałatki wymagają dużych umiejętności i kunsztu.

Podobnie jak zimne przekąski, nakładana na płytę lub naczynia. W zależności od naczynia, w którym serwowane są i ich zastosowania (czy też przekąskę lub jako uzupełnienie do drugiego naczynia), sałatki podawane na talerzu (w aperitivnyh drinka i drugie danie) lub na talerzu. Przed umieszczeniem gościem w urządzeniach przekąskami zaliczek.

Pomocna mieć sałatki ze zdjęciami. łatwiej jest wyjaśnić, jak zrobić na sałatkę kelnerów i umieścić sztućce.

Sałatki podawane są z prawej strony gościa.

Czyszczenie tacki i instrumenty wykonane z specjalnych technik, stosowanych przez kelnerów w daniach czyszczących, lub za pomocą podajnika i tacy bliżej kelner umieścić płytę i płytę w sprawie prawa do gruzu i urządzeń żywności.

Sałatki owocowe są po prawej stronie użytkownika w kremanke szklanych lub metalowych. Zakryte płytki z papierowym ręcznikiem, włożyła łyżeczki i umieścić kremanku.

Czyszczenie płyty i łyżki kremanok jest w następujący sposób: po prawej stronie odwiedzającego wziąć talerz lody i łyżką i przejście do lewego ramienia. Prawo pasuje do drugiego gościa, weź swój talerz i przesunąć do lewej ręki, a także w przypadku, gdy dwie płyty są. Łyżka z pierwszej płyty jest umieszczona na drugiej płycie, a druga płyta kremanku wprowadzonego kremanku pierwszej płyty.

Płytka z łyżką i lodziarnie miski trzeciego gościa położył lewą dłoń, a także w przypadku, gdy do noszenia trzy płyty, a kremanki umieszczonego na dwóch pierwszych kremanok i łyżka jest umieszczona na drugiej płycie.

Sałatki drugie danie podawane na talerzu po drugich dań, unosząc lewą stronę gościa i oddanie widelca. Gdy obsługujących płyty sałatka to jeden użytkownik lewa ręka i służy prawo, a kelner wysuwa się nieco w lewo nogi i ciało. W ten sam sposób będzie zasilanie sałatek z podajnika.

Składanie sałatka na talerzu. Sałatki, na zimno jako przekąska, służył jako Zimne przekąski na talerzu. Różnica jest taka, że ​​danie z sałatką pozostawia pozostałego w środku tabeli, do dyspozycji gości.

Goście sami służyli w dwóch przeciwległych końcach potraw umieścić narzędzia do układu uchwyty do gości. Organiczne warzywa w całości serwowane na talerzu, co stawia w środku tabeli. W tym przypadku użytkownicy posługują się przy użyciu urządzenia do układu, leżącego w wazonie.

Obowiązkiem kelnerzy przynoszą przyprawy (olej, ocet, pieprz czarny, sól). Zielona sałatka serwowane jest bez opatrunku. Potrzebny napełniania służył w łodzi sosie.

Jeśli sałatki, które są w dodatku do dania głównego, podawane z naczynia do wspólnego kilka osób, kelner z góry serwuje dania w formie bufetu, umieszcza je w lewo lub wtyczki. Na lewej ręce pokryte hamulec ręczny, umieścić danie z sałatką i prowadzi widza po lewej stronie. Sałatka z posiłkami „w run-out”.

Porcje sałatki. Niezależnie od tego, czy jest porcje sałatki lub podawane jako dodatek do posiłku, to kładzie się na stole, tak aby zapewnić łatwy dostęp i nie zaśmiecać przestrzeni.

Share →