Zmywalne tapety do kuchni

Zmywalne tapety do kuchni

Tapety tradycyjny materiał wykończeniowy na ścianach domu. Projektanci docenili ich potencjał, a producenci stale wydaje nowe produkty, poprawę jakości. Zdobią ściany z tapety dzisiaj i może być w kuchni.

Nie boi się wilgoci i brudu zmywalną kuchni, mogą wybrać dowolny projekt i wielkości pomieszczenia, a wśród rysunków i kolorów można wybrać tak, jakby specjalnie zaprojektowane do domu.

Prezentowane w sklepach kolekcje składają się z kilku elementów, w wieku, w tym samym stylu i ogólnej kolorystyki. Na przestronnej kuchni można kupić czyste i zwykłe tapety papierowe, fototapeta przedstawiająca wykorzystanie sitodruk. Każdy sklep oferuje katalog zbadania dziesiątki próbek.

Dobry kaptur. praktyczny fartuch do powierzchni roboczej, kuchenką i mycia nie osiadają na tapetę pogrubioną odparowaniu, splash ochronę. I wszelkie przypadkowe zanieczyszczenia można łatwo usunąć zmywalną tapetę do kuchni. Są jedynym prawdziwym rozwiązaniem do małej kuchni, która nie przekazuje ani jednego dnia bez gotowania wielu potraw.

Zmywalne tapety winylowe nie jest czuły na wilgotnym środowisku i zmiany temperatury, nie blakną, nie zrywaj smorschatsya po licznych mokrych czyszczenia. Producenci światowej sławie gwarantuje wspaniały widok swoich produktów przez 15 lat działalności.

Odmiany zmywalne tapety

  • Dupleksu ściana składa się z dwóch warstw powłoki polimerowej na papier lub tkanina oparte. Innym rodzajem tapety ma powłokę lateksową.
  • Drugi przykład wykonania jest mniej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Oznaczenie na rolce pomogą ustalić, jak prawidłowo obsługiwać tapety. tak długo im się cieszyć oko.

Share →