Znaki bliźniaków

Znaki bliźniaków

Ciążę każda kobieta zaczyna myśleć: kto jest rozliczana w brzuchu – chłopca czy dziewczynkę. a może nie jest jeden człowiek, ale dwa lub nawet trzy? Należy zauważyć, że niektóre kobiety nie są w stanie określić, ile dzieci są przyznawane los. Istnieją pewne oznaki, w którym kobieta może zrozumieć, czego się spodziewać bliźniaków. Są one szczególnie widoczne, jeśli w tym etapie kobieta miała ciążę pojedynczą.

A więc, najbardziej typowe objawy bliźniaki mają : po pierwsze, jest szybki przyrost masy ciała w pierwszym trymestrze ciąży. Jeśli kobieta jest w ciąży z jednym dzieckiem, przyrostu masy w pierwszym trymestrze ciąży. Z reguły nie przekracza 2 kg. Ale jeśli kobieta czeka na bliźniaków, przyrost masy ciała jest odpowiednio zwiększona, prawie dwukrotny.

Co do pozostałych dwóch trymestrze ciąży, przyrost masy w ciąży z bliźniakami również znacznie wyższy niż kobiet w ciąży z jednym dzieckiem.

Po drugie, w ciąży z bliźniakami bardziej narażeni na zatrucie, i wyraża więcej niż jedno dziecko, u kobiet w ciąży. Ale ta funkcja jest szczególnie wyraźnie można poczuć już porodzie kobiety. Należy zauważyć, że zatrucie krwi ciąży z bliźniakami bardziej prawdopodobne rano i często towarzyszą nudności i wymioty.

Trzeci znak bliźniąt – To jest bardzo poważne zmęczenie, i tam pierwsze miesiące ciąży i są szczególnie silne w drugim trymestrze ciąży. W ciąży z bliźniakami cierpi na duszności, mają zmęczenie nawet z bardzo małych obciążeniach, pokonując dwie kondygnacje schodów jest prawdziwym wyzwaniem. A to ze względu na fakt, że do przenoszenia dwóch dzieci wymaga znacznego nakładu energii.

Należy zaznaczyć tę funkcję jako szybko rosnącym brzuchu. Jeśli jedno dziecko w ciąży brzuch mówi się, że „przewrócił się” tylko do 5-6 miesięcy, kobiety, które były w ciąży z bliźniakami ten wynosi do 4 miesięcy.

Oczywiście, wszystkie kobiety ciąża przebiega inaczej, a każdy wie, że kobieta „w pozycji” zawsze można się spodziewać żadnych dziwactw zachcianki. Tak więc w ciąży z bliźniakami, te przejawy są często bardzo wyraźnie. A wszystko dlatego, że organizm przeżywa ogromny „restrukturyzacji”, zwłaszcza w odniesieniu do hormonów.

Ale z tego, w ciąży z bliźniakami często doświadczają głodu, ich fantazje i nawyki żywieniowe często może być po prostu zastanawiam się także bardzo zauważalne wahania nastroju.

W trakcie badania i oceny wyników analiz może wykryć oznaki bliźniaków. Tak więc, w ciąży z bliźniakami często spotykają się z problemem niedoboru żelaza, ale poziom hormonu HLG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) zaczyna szybko rosnąć, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży. Jeśli we krwi kobiety ciężarnej stwierdzono wysoką zawartość alfa białka fetoproteiny, jest prawdopodobne, że jest ona prowadzenie bliźniaków.

Cóż, oczywiście, jeśli oglądany od lekarza słyszy bicie dwóch serc lub dwóch głowic po omacku, to prawdopodobnie nie powinno wykluczać możliwości, że się nie mylił. Jednak wiele kobiet intuicyjnie czują, że ciąża nie jest dziecko, i muszę powiedzieć, panie, czy raczej, matczyna intuicja przynosi rzadko.

Share →