Znaki ludzkich stóp

Znaki ludzkich stóp

Stóp, a także ramiona, mają wielkie znaczenie w życiu człowieka. Jeśli osoba jest sparaliżowana, a następnie natychmiast istnieje ogromna liczba problemów. Osoba przestaje być niezależny, jego życie jest dużo ograniczeń. Tylko kilka, to się w duchu, w stanie przekroczyć jego bezradność i zacząć znów żyć pełnią życia.

Zdrowe nogi dać osobie możliwość zrobienia czegokolwiek potrzebujesz, aby tam, gdzie chcesz. W skrócie, jest niezależny.

Jeśli osoba ma szczęśliwe palce, a potem skazany jest na szczęśliwe życie. Szczęśliwi ci palce, które mają między nimi coś w rodzaju membrany. Różni ludzie mają różne oznaczenia, to jest często wręcz przeciwnie wartości. W Rosji jako całości, ten znak nie jest bardzo często, jest to nawet kilka osób wie. Ale niektóre z dalekiej północy uważa się, że osoba, która ma znak, oznaczone przez Boga.

Został skazany na być szczęśliwym i uszczęśliwiać innych, który komunikuje się z nim.

Swędzące stopy – do drogi. Znak ten wywodzi się z czasów, kiedy nie było transportu. Konie. jako środek transportu, mogli sobie pozwolić tylko bardzo bogatych ludzi i szlachetne. Więc po prostu trzeba wziąć dużo ludzie chodzą mile dostać gdzie trzeba. Czasami takie drogi może trwać dłużej niż jeden dzień.

Więc ludzie zauważyli, że jeśli zacheshetsya prawej stopy, a następnie czeka na planowanej drodze wcześnie rano. Ale jeśli zacheshetsya lewej stopy, to będziesz miał nieoczekiwane wiadomo, że będzie można przejść na długiej drodze późno w nocy.

Wstajesz z łóżka lewą nogą – cały dzień będzie zły. Lewa noga jest związany z prawej półkuli mózgu, który jest odpowiedzialny za myślenia racjonalnego. Dobry dzień jest tylko wtedy, gdy jesteś w życiu za pomocą nie tylko umysł, ale także intuicja. Tylko wtedy, gdy te dwa twojej zdolności do pracy w tym samym czasie, wszystko okaże się błędne.

A jeśli cały dzień wszystko idzie tak, to jak chcesz, nie można pomóc, ale być zły. Dlatego powiadam Cały dzień był dobry, konieczne jest, aby dostać się na prawą nogę. Nie używany?

Czy chcesz, aby wszystko było w porządku, naucz się tej prostej zasady – śledzić, które stóp wydostać się z łóżka rano.

Ból nogi – do złej pogody. Ten znak ma wyjaśnienie czysto medycznej. Zauważono, że starsza osoba, staje się bardziej wrażliwe stawy na wszelkie zmiany pogody. Najczęściej nogi zaczyna skręcać przed deszczem, śniegiem i silnym wiatrem, który powinien przynieść żadnych opadów.

Jeżeli tarcie nie pomoże, to musisz wziąć na mały palec na nodze, który moment obrotowy i utrzymania go w ciągu pięciu do dziesięciu minut. Ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że, co do zasady, to trwa do momentu, aż mąka zacznie padać deszcz lub śnieg. A potem nagle zatrzymuje wszystkie.

Nawiasem mówiąc, w naszych czasach, gdy sytuacja środowiska pozostawia wiele do życzenia, nawet małe dzieci skarżą się na bóle w nogach przed zmianą pogody.

Jeżeli osoba przypadkowo nadepnął na nogę, to jest kłótnia. Uważa się, że mężczyzna stanął na nogi, wyciąć mu powodzenia w czasie drogi. Jeśli nie przychodzą lekko nogi w odpowiedzi, droga, że ​​dzień będzie.

A jeśli człowiek o takich drobiazgach, nie będzie w stanie rozwiązać kilka bardzo ważnych kwestii, to jest naturalne, że będzie bardzo obrażony przez tego, który odebrał mu szczęścia na cały dzień. Tutaj masz kłótni. Ale na tej samej okazji, istnieje inny znak. Jeżeli osoba przypadkowo nadepnął na nogę, już wkrótce stanie ojców chrzestnych. I bez dalszych działań nie musi tego robić.

Zgadzam się, że to znak, brzmi o wiele bardziej zadowoleni i bardziej przyjemne niż w zeszłym. Mimo to, można zdecydować, co dokładnie chcesz w to uwierzyć.

Jeśli krok boso na miotle, miotły, szczotki lub mopa – nogi będą boleć. Miotły. mop – wszystkie służą do czyszczenia domu z dowolnego gruzu. Ludzie mówią, że jeśli dom zamiatać śmieci, Sweep z nim i złych duchów. Ale niektóre pozostają poniżej istocie siedzieć na miotle. A jeśli używasz miotłę złego, to mają znowu szansę rozsypać w całym domu.

A kiedy osoba przychodzi boso na pomelo, tutaj te podmioty i rozpocząć ich brudną robotę. A przed negatywnymi wpływami człowieka nogi zaczynają boleć. Jeśli często stawać na miotle, możesz nawet stracić zdolność chodzenia.

Kto Razuvaev lewą nogą nigdy nie zaszkodzi zęby. Nogi zasadniczo bezpośrednio związana z głową. Nie na darmo mówi się, że jeśli namoczone stopy mokre i trzeba udać się, aby nie zachorować. Widziane ludzie naprawdę wiedzą, ten znak. Podczas gdy inni twierdzą, że jeśli pierwszy zdjąć buty prawa stopa, zęby nie zaszkodzi. Mogę powiedzieć tylko jedno.

Mam zwyczaj od dzieciństwa Razuvaev z prawej nogi, a należy zauważyć, że zęby są bezwartościowe. Niestety wiele ważne zostaną utracone na chwilę, dopóki ludzie w co nie wierzę.

Jeśli skrzyżował nogi i siedzieć, potrząsnąć nogę – funkcję bujania na nogi. O tym od dzieciństwa, a nasze babcie i powiedział matek. Zacznijmy od tego, że huśtawka, więc nie kopać dobrze. Jeśli jesteś na imprezie, kompetentny człowiek niekoniecznie sprawi, że wiadomości, nawet jeśli nie jest to typowe, ponieważ jego wychowaniu. Gość pójdzie, a diabeł będzie w domu, a wraz z nim problem.

Jeśli w domu jest pełna dobrobytu i dobrego samopoczucia, człowiek, machając nogą w tym domu, mogą szybko zepsuć wszystko to bogactwo, dzięki granicy, którą czerpał. Dlatego, huśtawka nogę w moim domu, tak aby nie ponosić problemy i trudności. I nie próbuj w ten sposób, aby zdenerwować swoich wrogów. Mimo wszystko, jeśli osoby zdecydujesz się wkurza, coś, co zna i może zrobić, nie będzie w stanie go zranić.

Nie tylko, że można iść z tym diabłem do jego domu. Następnie rozpocznie się kłopoty z tobą.

Prawa stopa pierwsza ozyabnet lewo – to dobrze wróży. Nogi nie musi być zimno, to zależy bezpośrednio na zdrowie ludzi. Ale ten znak jest związane jedynie z faktu, że jeśli tak uważasz, to do czasu można dostać się do domu, pomysł, że dostaniesz dobry, ogrzeje. Dlatego, w zależności od noga jest zimna i pierwszy znak zmian.

Mrożone pierwsza lewa noga – to dobrze wróży, aby dostać się do domu szybko.

Jeśli ktoś nosi buty zagranicznego na nogi, noga jest gospodarzem zacznie wysychać. Ten znak i zgodne z prawdą, a nie jednocześnie. Prawda jest taka, że ​​nie ma magii rytuał, gdzie, butach innej osoby, możesz uzyskać jego stopy suche.

Fałszywe, że nie wszystko to znak rozprzestrzeniania. Psuć tak ludzką, trzeba wiedzieć, specjalne słowa. Bez tych słów, właściciel będzie nic. Ale ta wiara istnieje w celu ochrony praw człowieka.

Po tym wszystkim, nie możemy być pewni, że osoba, która poprosiła cię o pozwolenie, aby umieścić na buty, nie wiem, odpowiednie słowa. Dlatego lepiej jest słuchać przyjąć i stosować się do tej zasady.

Jeśli krok do tyłu, gdzie nie było puste wiadro – nogi będą boleć. W pustym wiadrem i bez wielu woli. I na ogół, nie są dobre. Znak ten nie jest wyjątkiem. Rzeczywiście, puste wiadro przynosi nic dobrego.

Jeśli wziąć śmieci, a następnie je niósł do domu, rzucić to co najmniej mały kamyk. Łyżka nie będzie pusty, co oznacza, że ​​nie masz się czego obawiać. Z punktu widzenia magii, w miejscu, gdzie miał stał puste wiadro wypełnione negatywnej energii.

Więc po kroku na miejscu, a następnie ponoszą część tej negatywnej energii. Czym zajmuje się najbardziej? Oczywiście, stopy.

Były to pierwsze do podjęcia ciosu.

Jeśli ktoś w firmie nogę na nogę, potem na chwilę wśród obecnych było milczenie. Znak ten jest ważny tylko dla tych firm, w których ludzie są świadomi znaczenia znaków nogi huśtawka. Każdy będzie czekać na dalsze działania tego człowieka – Upload nogę lub nie. Nikt nie chce wrócić do domu z diabłem na jego nodze. Chociaż młodzieży znak ten nie jest już ważne.

Najwyraźniej nie uczono starsze, co można zrobić, a co nie.

Czy bardzo. Nie mogę w to uwierzyć. Siedemdziesiąt lat władzy radzieckiej wykazały, że nie można żyć bez wiary.

Ale w tym przypadku ludzie żyją. Osoby, które były w porządku, choć skrycie, ale wierzył w to wszystko, i uczono ich dzieci. A teraz, kiedy to wszystko nie jest znana grzech, dlaczego nie chronić się przed wielu kłopotów, po prostu słuchając wiedzy swoich przodków.

Share →