Znaki microinfarction

Znaki microinfarction

Według statystyk, jeden na pięciu cierpi na choroby niedokrwiennej serca (choroba wieńcowa), ludzie nawet nie podejrzewają, że doznał ataku serca. Reguły wychodzi na jaw niego przypadkowo. Znaki microinfarction przeniesiono osoba może zostać wykryte przez EKG.

Jednak należy zauważyć, że po doświadczonego anginy, osoba jest mało prawdopodobne, aby pomylić go z czymś innym. Z powodu tej choroby charakteryzuje niedopasowania względem przychodzących objętości krwi są potrzebne do normalnego działania serca. Podczas ataku nie są charakterystyczne silny ból za mostkiem, w niektórych przypadkach, ból daje się w szyi, ramionach, splot słoneczny.

Gdy ból trwający ponad dwadzieścia minut pilnie wezwać pogotowie, ponieważ w tych przypadkach nie jest uszkodzenie mięśnia sercowego.

Na ból zwykle używają nitroglicerynę. Po przyjęciu tabletki należy przyjmować pozycji statycznej (usiąść lub położyć się) i spróbować przenieść w jak najmniejszym stopniu. Jeśli nie ma wpływu nawet na readmisji leki nie powinny być dokręcone wezwać karetkę.

W niektórych przypadkach objawy microinfarction osoba nie czuje. Brak bólu, w szczególności, może być związana z niskim progu bólu w zależności od tła alkoholu, cukrzycy i innych zaburzeń układu nerwowego.

Microinfarction mogą być podobne do ataków z zapalenia oskrzeli i astmy. Po odejściu z bólu wielu ludzi zapomina o nich. W wielu przypadkach nawet nie wiedzą, że to był atak serca drobne objawy.

Po ataki zazwyczaj obserwowany wzrost temperatury w połączeniu z łagodnym duszności uczucie chłodu.

Znaki microinfarction może uchodzić za objawami zatrucia. Tak więc porażka tętnic w regionie membrany może powodować ból w okolicy żołądka jest.

Po zamachach w niektórych przypadkach nie jest obserwowane pogorszenie stanu zdrowia. Pomimo pojawiły się w uszkodzeniu mięśnia serca, ciało jest w stanie poradzić sobie z usunięciem zakrzep krwi w tętnicy wieńcowej. W przypadku krótkiego opóźnienia przepływu krwi (mniej niż godzina), nie było niewielkie uszkodzenie mięśnia sercowego.

Ryzyko jest szczególnie duże drgawek u otyłych, cukrzycową, nadciśnienie. Co więcej, jest również przedmiotem palaczy.

Ludzie, którzy odnieśli drobne atak serca, konsekwencje mogą być wyrażone w występowaniu zaburzeń rytmu serca. A to z kolei może spowodować nagłą śmierć. Najcięższe skutki występują po atakach z powodu patologii naczyń o małej kalibru paszy mięśnia sercowego.

Praktyka pokazuje, że w razie braku leczenia, metody te są bardzo szybko wzrasta.

Dość skutecznym i najtańszym sposobem rozpoznania ataku jest szybki test. Po wykryciu ataku serca małoletniego trzeba wezwać karetkę. Przed jej przyjazdem powinny nitroglicerynę.

W wielu przypadkach rozwój ataku występuje przeciwko stosunkowo normalnego stanu zdrowia, i nie wykazuje żadnych wyraźnych sygnałów.

Dla każdego pacjenta, który został znaleziony microinfarction, leczenie prowadzi się ściśle indywidualnie. Terapia jest przepisywany przez lekarza. Zastosuj samoleczenie jest niepraktyczne i bardzo nieefektywne, ze względu na obecność różnych powikłań (niewydolność serca, arytmii, cardio, itp).

Ogólnie rzecz biorąc, obróbkę prowadzi koronalitikami, beta-blokery (bez powikłań) zwiększenia serca środki napędowe. Jest to obowiązkowe obejmują leczenie minerałów, w tym magnezu i potasu.

Share →