Zroszony Kwiaty: brzoza.

Zroszony Kwiaty: brzoza.

Koralikami kwiaty nadal pleciony brzoza. Brzoza Kolor może być biały, różowy, czerwony, niebieski, zajmiemy Frezowanie Kwiat fioletowy.

Zroszony Kwiaty: brzoza.

Tkać kwiat powój siedem opuszcza go, musimy: fioletowe koraliki № 10-, 10 grudnia; fioletowy № 10- 02 grudnia; Niebieski № 10- 02 grudnia; Krem № 8- 9 szt.; Zielona № 10- 30 grudnia i drut.

Kwiat składa się z pięciu części (płatki), które są połączone z pierwszego do ostatniego wiersza.

Plaga corolla kwiatu. Pierwsza część na drut 90 cm w technice tkania obserwacji zabarwienie równoległe zgrubienia, zgodnie z poniższym schematem:

Drugą część łączy się z pierwszą pawilonu po każdym rzędem połączeń oraz trzeciej i czwartej części kwiatów i są często połączone z pierwszym i czwartym miejscu.

Plaga pręciki na długości drutu 50 cm, w jego połowie sznurka jeden koralik krem ​​i zwijają końce drutu w tym na 1 cm, tak jak na każdym końcu przewodu jest jeszcze cztery razy, wszystkie otrzymane dziewięć pręcikami.

Zdobywaj kwiat. za to pod obrzeżem kwiatów kubek zrobić: oba końce drutu każdego paciorków nawleczonych na czterech płatek zielony. Wstawić wewnątrz korony, pręcików i skręcenie końców drutu w kolumnach kulek w ciągu 2 do 3 cm.

Plaga listowie. wielkość ich bardzo różni się od małych do dużych. Zacznijmy najmniejsza na długości drutu 40 cm Woven jednego arkusza zgodnie ze schematem:

Teraz dwie plotki rozmiar arkusza trochę więcej na długości drutu 40 cm w ramach programu:

Poniższy list a ponadto składa się z dwóch części, te dwa splot litery na jego długości 50 cm z każdej strony opończy. Połówki arkusza połączone są ze sobą w górnej części, ale końce litery pleciony oddzielnie, każda na drucie. Po zakończeniu arkusz wykonać końce drutu są zewnętrzna strona arkusza rzędów kulek warkocz cm 3 i 4 są odcięte.

Dwa inne koniec propletaem drutu rzędów kulek do dołu arkusza i przekręcać końcówkę przewodu razem 2- 3 cm. W piśmie, nie wyginają się pod własnym ciężarem, przed skręcania dodać do warstwy podstawowej 1 2 zwłoki, dopóki nie były w piśmie , Wszystko to pokazano na poniższym schemacie:

I ostatnia litera jest, również składa się z dwóch części, Plaga dwa takie litery na długości drutu 80 cm dla każdej części lista.Polovinki połączone na górze, ale Końcówki splecionych literę oddzielnie, każdy na drucie. Po zakończeniu arkusz wykonać końce drutu są zewnętrzna strona arkusza rzędów kulek warkocz cm 3 i 4 są odcięte. Dwa inne koniec propletaem drutu rzędów kulek do dołu arkusza i przekręcać końcówkę przewodu razem 2- 3 cm. W piśmie, nie wyginają się pod własnym ciężarem, przed skręcania dodać do warstwy podstawowej 1 2 zwłoki, dopóki nie były w piśmie , Wszystko to pokazano na poniższym schemacie:

Pierwsze kroki kolekcja powój: pozostawia począwszy od najmniejszych kwiatu, a następnie połączone do wspólnego trzonu w pewnej odległości od 1,5 do 2 cm od siebie.

Zobacz, co się stało:

Możesz wykazać się wyobraźnią i splot cały powój bat z kwiatów, pąków i liści:

Share →