Zroszony Snowflake klasy wzorzec schematu

Zroszony Snowflake klasy wzorzec schematu

Snowflake Paciorek fascynują i przyciągają ich subtelną elegancję i piękno. Przydatne wskazówki powie jak zrobić koralikami śniegu z rękami . Weave dane te są bardzo szybkie i łatwe. Przed nawet wyobrazić, co chcesz zobaczyć swój płatek śniegu. Ten szkic poprowadzi Cię w przyszłej pracy. Pamiętaj, że śniegu składa się z kilku promieni rozbieżnych w dłoni (nie lepiej niż 5 belki) i nawleczone je na kryształów dowolnym kształcie.

Każdy pomysł rysunek twarzy, powtarza się pięć razy lub więcej, spowoduje w oryginalnym śniegu.

Możesz splot systemy płatki śniegu lub na własną rękę, opierając się na intuicji i poczucia piękna. Self-tkania daje więcej miejsca na kreatywność. Optymalnie, tkania bez schemacie typu płatek śniegu, narodził się, aby liczby twarzy z tym samym wzorem, a następnie połączyć je w jeden przewód kawałek. Ale można też znaleźć wiele gotowych schematów tkania-robin:

Schemat zroszony Snowflake

Wybierz dowolny program i bezpiecznie dostać się do pracy! Zanim zaczniesz, przeczytaj uważnie strukturę schematu płatki śniegu. Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć, jak to zrobić lub tego elementu, to splot cała figura odbędzie się sprawnie i nie spowoduje nieprzyjemnych chwil.

Snowflake Paciorek master class własnymi rękami

Powiemy wam o tkania sześciokątne płatki śniegu na zasadzie tworząc linie promieniowe i łączenia ich ze sobą.

Aby to zrobić, trzeba będzie:

  • Bugle biały długość włókien 5 mm i 8 mm
  • Duże białe lub półprzezroczyste koraliki
  • Specjalistyczne 0,4mm drutu

Tak więc, materiały są gotowe do rozpoczęcia pracy. Wyciąć około 32 cm drutu. Dokładnie w środku segmentu są cztery rzeczy długi warkocz i dokręcić przewód.

To będzie miało diament.

Mistrz klasy zdjęcia

Wyciągnąć na każdym końcu przewodu dwóch kuleczki. Po – przy każdym końcu łuku drutu tak, że to miało miejsce przed ostatnim peletki. Powinieneś uzyskać następujące:

Share →