Zupa grzybowa z grzybami

Zupa grzybowa z grzybami

I Cebula,

1 – 2 marchewki,

2 łyżki. łyżki mąki,

3 – 4 łyżki. łyżki stopionego masła,

1 szklanka śmietany,

czarny pieprz,

koper,

sól i chleb (na grzanki).

Sposób przygotowania:

Obrane i umyte grzyby zanurzone we wrzącej wodzie razem z drobno posiekaną cebulą i posiekane tarty marchew, gotować, dodać sól i zdjąć z ognia. Szczep bulion i pieczarki i marchew mielone. Przygotuj białą passirovku, rozcieńczyć go ze śmietaną, połączyć z grzybowym puree i dodać bulion, aż zupa grzybowa konsystencji płynnej śmietany.

Następnie gotować przez kilka minut na małym ogniu, posypać drobno posiekanego koperku, czarnym pieprzem i podawać z grzankami.

Jak gotować białą passirovku:

Delikatnie podgrzać masło w garnku szkliwa, dodać mąkę do gęstej kremowej konsystencji i smażyć aż do jasnobrązowego.

Zupa grzybowa z grzybami Przygotuj się! Appetit!

O przepis "Zupa grzybowa z grzybami":

Zupa grzybowa z grzybami i śmietaną – to jest bardzo apetycznie pierwszy kurs, łatwo strawne. Zupa zazwyczaj wykonane z wielu produktów: ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa, ryby, drób i inne. Jeśli Ty lub Twoja rodzina lub przyjaciele uwielbiają smaczne i aromatyczne dania, to należy przygotować to danie. Zazwyczaj do zup, purée żywność gotować do zrobienia w bulionie mięsa lub kurczaka, a następnie wytrzeć i umieścić z powrotem do bulionu. W ten sposób uzyskuje się dość łatwo strawność zup.

W tym samym czasie, zupa grzybowa z grzybami mało pożywne, dzięki swoim żywności członkiem tłuszczowych. Ale zupy mogą być stosowane dla ludzi z chorym żołądkiem rzeczywiście jakiegokolwiek innego naczynia z grzybów.

Również zupa grzybowa z grzybów mogą być gotowane w bulionie z zmielonych zbóż, która metoda jest lepsze metody przygotowania grzybów zupa krem ​​z pieczarek z mięsem. Wszakże Krem zawiera ten sam tłuszcz i wywar z płatków zapewnia, że ​​w zupie więcej minerałów i mikroelementów niż rosół sprawia, że ​​nasz zupę grzybową z kremem nie tylko zdrowe, ale również przydatny produkt.

Aby tarte cząstki żywności nie osadzają się na dnie i są rozmieszczone równomiernie w bulionie, suche passirovku używane. Nie pozwala to na ciepło masło po dodaniu do zupy.

Zupy są proste w przygotowaniu. Produkty są stosowane w najczęściej. Ale punktem zup czyni je specjalne potrawy, zwłaszcza kilka pogut pochwalić, że często mają okazję zjeść tę potrawę.

Dlatego ci, którzy mają szczęście być karmione ci tę zupę przez długi czas będzie podziwiać swoje umiejętności kulinarne!

© Przepis przygotowania zupa grzybowa z kremem – Vkusnoteevka.ru

Share →