Zupy do odchudzania - najlepsze recepty. Jak prawidłowo i smaczne ...

Zupy do odchudzania – najlepsze recepty. Jak przygotować i pyszne zupy do utraty wagi.

Zupy do odchudzania – ogólne zasady i metody wytwarzania

Dziś jest tak wiele diet, każdy, kto chce schudnąć, mogą wybrać metodę odchudzania, pozwala na maksymalne odchudzanie smak człowieka, jego zdrowia, intensywność życia, zwyczajów i innych czynników. Można niemal głodzono przez kilka dni, podczas gdy inne diet absolutnie konieczne do normy diet, ponieważ nie tolerują uczucie głodu. Jest to szczególnie prawdziwe długoterminowe diety, które należy podchodzić bardzo ostrożnie, aby uniknąć problemów zdrowotnych.

Ci, którzy cierpią z powodu poważnych ograniczeń w żywności, doskonale nadaje się utraty masy ciała przy pomocy zupy. Taka diet jest niskokaloryczny zupy strony, wytwarza się według specjalnych przepisów. Poprawne użycie wszystkich zaleceń żywności pozwala przywrócić w tym tygodniu do 5 kg. Faktem jest, że, ze względu na wysoką zawartość witamin i minerałów zup, organizm szybko się zepsuje kalorii i spala tłuszcz.

A z wątroby bulion warzywny oczyszczona z toksyn i zanieczyszczeń.

Dlatego taka dieta jest uważana za jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej wygodne dla ciała, ze względu na krótki czas trwania i brak potrzeby bardzo poważnie ograniczyć swoją dietę. Schudnąć z pomocą diety zupy mogą nawet osoby, które mają jakieś choroby przewlekłe.

Jednak, aby osiągnąć pożądany efekt zupa dieta obejmuje przestrzeganie pewnych zasad. Po pierwsze, zupa powinna mieć małe ilości, ale często. Przyspieszy to utratę masy ciała i zapobieganie problemom z przewodu pokarmowego. Następnie, możliwe jest zmniejszenie maksymalnej ilości soli w diecie. Innym ważnym punktem – to jest właściwe nastawienie psychiczne. Stwierdziwszy diety zupy, należy wziąć go nie jako ciężki obowiązek, jak również doskonałą okazję do oczyszczenia i uzyskania pożądanego kształtu.

Następnie ciało przez coraz tętno będzie znacznie bardziej aktywny w pozbyciu się nadwagi.

Pozbycie się zbędnych kilogramów za pomocą diety zupy, należy przynajmniej na początku, do zmiany sposobu odżywiania, usunięcia produktów, które mogą przyczynić się do ich szybkiego powrotu, i zastąpienie jej owoców, warzyw i innych niskokalorycznej żywności. Zwłaszcza po takiej diecie zmienić ich nawyki żywieniowe będzie dużo łatwiejsze.

Najczęściej warzywa, zupy odchudzanie gotowane (kolor lub biała kapusta, seler, papryka, cebula, marchew, pomidory), zioła i przyprawy.

Zupa cebulowa na odchudzanie

Pomimo faktu, że zupa cebulowa – to jest obfite i smaczne posiłek, dieta opiera się na jej stosowanie, pozwala stracić do 5 kilogramów w tydzień. Zupy, które między innymi mogą być spożywane w ciągu dnia nie jest szczególnie ograniczona. Jego zastosowanie umożliwia zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie, zwiększenie układu pokarmowego i innych narządów.

W tym przypadku taka diet toleruje bardzo łatwo.

Gotuj zupa cebulowa może nawet początkujący kucharze i najbardziej prostych, ale przydatnych produktów, które zawierają pierwiastki śladowe i witaminy potrzebne do dostarczenia organizmowi.

Zupa cebulowa przepis na utratę wagi

Składniki:

6 żarówek;

500 gr. kapusty;

2 papryki słodkiej;

1 pęczek selera;

3 pomidory.

Sposób przygotowania:

1. Drobno posiekać wszystkie składniki, umieścić je w garnku i zalać do tych samych 1,5 litra wody. Na dużym ogniu wnosimy zupę do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień, gotować, aż warzywa będą miękkie.

2. Dodać sól do zupy z przyprawami, wyłącz go i dać mu parzyć przez około pół godziny.

Zupa dyniowa na odchudzanie

Korzyści z dyni wiadomo jeszcze, naszych przodków, a dziś jest uważany za jeden z najlepszych produktów dietetycznych. Dynia jest bogata w witaminy z grupy B, witaminy C, E, karoten i pektyny, która usuwa toksyny i cholesterol. Sole potasowe, które są również dużo dyni, pomagają regulować metabolizm wody, soli i wydalanie nadmiaru wody.

Zupa dyniowa jest łatwe do przygotowania, nie pozostawia na obfite i smaczne. W tym przypadku, w naszych warunkach dyni to produkt dostępny w prawie wszystko, więc trzymać się diety będzie łatwo w każdym sensie.

Zupa dyniowa przepis na utratę wagi

Składniki:

100 gr. dyni;

100 gr. cukinia;

2 cebule;

2 pomidory;

1 marchew;

1 łyżka. l. oleje roślinne;

do smaku zioła, sól.

Sposób przygotowania:

1. cukinia, dynia pokrojona w kostkę, 1 cebula, 1 marchew, pieprz, umieścić je w garnku i wypełnić wodą w ilości 1,5 litra, gotować na średnim ogniu. Gdy warzywa są prawie ugotowane, dodać pomidory do nich, i pokrojone w kostkę.

Dieta zupa z selera

Share →