Zwolnienie dla FlayLedi

Zwolnienie dla FlayLedi

lenuto 16 4357 wyświetleń

FlayLedi – oryginalny system, który pomaga pozbyć się chaosu: w domu, relacje, swoim życiu. Wszystkie te aspekty są ze sobą powiązane, gdyż kolejność wokół nas pomaga stworzyć ład i harmonię, a także w sobie.

„Fly” jest tłumaczony na angielski jako „fly”, czasami określane jako wyznawców „gospodynie domowe” reaktywne, ale ten system jest przeznaczony dla tych, którzy mają napięte kariery, ale także dla wszystkich członków rodziny, w tym dzieci.

Główną zasadą tego systemu – stopniowe i systematyczne przywrócić porządek, ale nie wyczerpujące „wiosenne porządki” raz w miesiącu. Zalety tego rozwiązania są oczywiste – bez ogromnej aktywności fizycznej na co dzień, możemy podziwiać wspaniałą czystość mieszkania, stopniowo, małymi krokami, aby umieścić w dobrym stanie w każdym zakątku domu, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, zastanowić się, jak najlepiej zorganizować przechowywanie rzeczy, dowiedzieć się, jak wykonać niezbędne zadania na czas ,

Główne zasady prostego FlayLedi

Kroków 1.Malenkie.

Jeśli zdecydujesz się nagle do „rozpocząć nowe życie w poniedziałek”, a następnie do środowiska, a może „przebić”)) Tak więc nie radykalnie i natychmiast zmienić miejsce zwykłego sposobu życia, ponieważ tworzenie nowych nawyków zająć dużo czasu! Zaczniemy poruszać się w małych kroków, aby z wyprzedzeniem bez zmęczenia. Nie martw się, jeśli wynik nie będzie widać od razu, po jakimś czasie można go zauważyć!

2.Kontrolny magazyn.

Może to być w formie papierowej lub elektronicznej – nie ważne. Najważniejsze jest to, że w nim nagraliśmy wszystkich jego działaniach i planach na najbliższe kilka dni.

3.Main tygodniowy plan.

Każdy dzień ma określony cel.

4.Raskhlamlenie.

Regularnie będziemy pozbyć się niepotrzebnych rzeczy – dać do krewnych, sprzedać, oddać, wyrzucić – nic, tylko mieszkanie nie gromadzą mnóstwo rzeczy, które nigdy już nie potrzebują.

Strefy 5.Delenie:

  • wejście, przedpokój, korytarz
  • kuchnia, jadalnia, piwnica
  • dzieci, łazienka
  • sypialnia, WC
  • salon

Aby ułatwić czyszczenie, mieszkanie podzielone na strefy. I nie ma znaczenia, ile masz pokoi: wystarczy wybrać dla siebie wszystko, co odnosi się do „spania” lub „dziecko” strefy.

6.Rutiny (lista obowiązkowych prostych przypadkach).

Będziemy planować proste i oczywiste rzeczy, które są czasami leniwy, aby zrobić.

7. Praca w obszarze – (! Nie więcej) raz dziennie przez 15 minut na zegarze. Przez weekend nie będziemy sprzątać, nadszedł czas, aby odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi. Do końca tygodnia blasku czystego obszaru, ponieważ spędziłem ponad godzinę – to dużo!

Rutynowa pomoże utrzymać teren w tym stanie aż do następnego miesiąca.

Sprzątanie 8.Generalnaya nadal będzie. ale nie to, co przyzwyczailiśmy się z nią zobaczyć. Twórcy systemu nazywa najbardziej długotrwałe czyszczenie „Obudowa godzin błogosławieństwo”, to odbywa się raz w tygodniu i trwa godzinę.

9. „Hot Spots”.

Więc są te powierzchnie, na których często gromadzą górach małych rzeczy. W ciągu dnia, poświęcimy trochę czasu czyszczenie tych miejsc.

Menu 10.Planirovanie i zakupy na tydzień przed.

11.Doma będziemy ubierać się jak. że w każdej chwili można otworzyć drzwi dla gości.

12.Privlekaem do domu dla dzieci i innych członków gospodarstwa domowego. bardzo prosto i elegancko – przykładem! A niezbędne wskazówki i porady, w jaki sposób najlepiej to zrobić zostanie opisane później.

Jeśli chcesz, aby pierwsze kroki na lot pani, przejdź tutaj. )))

Share →