Zwroty, które mogą doprowadzić ludzi do siebie

Zwroty, które mogą doprowadzić ludzi do siebie

On mówi do szefa jest nie tak, nie można prosić o zwiększenie lub obronić swój punkt widzenia w pracy? Musisz skomplikowane relacje, wydaje się, że nie chce i nie może cię zrozumieć, że jest samolubny i trudno jest znaleźć wspólny język? I to nie zawsze jest doskonały w łóżku i nie pełni w stanie wyzwolić was? Możliwe jest, że wszystkie te gafy są związane z niepowodzeniem dni, złe samopoczucie lub zdrowie.

Zauważyłeś błędy, ale po kilku dniach do nich można zapomnieć. Mężczyzna na krytykę swojej niekompetencji w pracy, niezdolność do budowania relacji czy gorszy seks reagują bardzo bolesne i zapamiętać wszystkie zarzuty innego przez długi czas.

Negatywne opinie o swoich przyjaciół, rodziców, byłych dziewczyn

Mówić o znajomych i rodziców w rozmowie być bardzo ostrożni. A więc może odgadnąć, co jego matka prawdziwe złośnicy, i zawsze jest niedogotowane hamburgery i soczyste. Wie, że jego przyjaciel brak komunikacji z pań, a drugi wręcz przeciwnie, kobieciarza. Co więcej, wie, że jego były pasją miał zły smak i nie ma pojęcia, co to znaczy ubierać się stylowo.

To jest po prostu natura daje nam rodziców, przyjaciół i dziewczyny wybieramy dla siebie, co oznacza, że ​​negatywne opinie o nich daje negatywny chłopaka oceny i siebie.

Znowu pamiętać zasadę, że są podobne do swoich koleżanek. Tak więc, jeśli twój najlepszy przyjaciel gwałtownie rogacz, przepraszam za żargon, jej mąż, jest całkiem możliwe, że w czasie, można zauważyć, że jest to normalne. Mężczyźni w ogóle często czują, że to jest nasze koleżanki zaciągnął nas do klubów i restauracji, do osób prywatnych i innych zbóż na randki miejscu.

Płaczesz, szef nie oferują wzrost, masz ból głowy, najlepszy przyjaciel zdradził nadepnął na swoich białych butach, i nadal stracił portfel, stał w korku na zawsze. Cóż, którzy na ziemi, trzeba takiego uszkodzenia, które mogą narzekać tylko? Chciałbym otrzymać od pozytywności osoby i pozytywnej energii, a można narzekać tylko do znajomego, a następnie trochę.

Porównania boją się nawet najbardziej pewnych siebie ludzi. Zwłaszcza w porównaniu do poprzedniego. Na ogół, pierwsza wzmianka o smutnej miłości nie najbardziej przyjemny temat rozmowy.

Większość ludzi ma bardzo negatywny stosunek do tego, że kobiety są rozpoczynający się wydobyć od nich pieniądze. Oczywiście, różnica jest, kto pyta uzupełnień w torebce lub karty żony, kochanki lub po prostu przyjaciela.

W niektórych sytuacjach, zdanie, które zaczęły z tych słów nie może nawet drażnić i obrażać ludzi szczerze. Na przykład, odmawiając mu intymność ponieważ „nie chce” człowiek może myśleć, że nie miało miejsca dla Ciebie, jako kochanka.

Share →