Zwroty, słowa pobudzają mężczyzn.

Zwroty, słowa pobudzają mężczyzn.

K ak podniecić mężczyznę, słów i zwrotów? Nie bardzo trudne, jeśli chcesz się obudzić pragnienie. To jest? Przeczytaj słów i zwrotów wypełnionych wdzięki nas, pobudzać ludzi:

 1. Jestem twoja, moja droga ….
 2. Weź mnie!
 3. Chcę Cię ….
 4. Dotknij mnie bez przerwy.
 5. Weź mnie, kochanie, błagam ….
 6. Poczuj smak …. mój
 7. Rozbierz mnie patrzeć!
 8. Chodź do mnie głębiej ….
 9. Miłość do całkowitej utraty świadomości ….
 10. Moje ciało płonie ogniem ciebie ….
 11. Jak myślisz, co teraz, kochanie.
 12. Ja czuję delikatny dreszcz ….
 13. Moim marzeniem jest, aby czuć, że jesteś we mnie ….
 14. Kocham wszystkie swoje ciało!
 15. Ty mnie podniecasz tak ….

Człowiek podnieca własne imię. Kiedy kobieta szepcząc go z miłością, zaczyna. Lepiej użyć zdrobnienie – deklinację domowych.

Bardzo podekscytowany mężczyzna przymiotniki takie słowa, jak „pożądane”, „wyjątkowa”, „kochaj”, „erotyczne”, „seksowny”, „elegancki”.

Nazwiska jego ulubionych. Czy ten niezwykły, melodyjny, namiętny, nie zapominając czułość.

Powtarzam: „więcej, więcej ….”. Czy wiesz, jak włączyć, takiego powtórzenia! Człowiek mile wstrząśnięty tymi słowami.

Nie zapomnij zostawić maksymalną szczerość w nich.

Wszelkie słowa zabrzmi ekscytujące, jeśli złapać odpowiedni moment, jeśli wybierzesz odpowiednie ustawienie. Teraz – więcej o tym trochę.

Oprócz standardowych miejsc pełnych romantyzmu bardzo podekscytowany człowieka tam, gdzie wiele skrajności. W samochodzie, w windzie, na korytarzu, w łazience hotelu, w przyrodzie, w restauracji. A to nie wszystkie miejsca! Prysznic, łazienka, basen – to jest nie mniej ekstremalne miejsca.

Wybierz czas, kiedy człowiek będzie świecić i błyszczeć oczy, gdy czujesz, że jest gotowy, aby dać Ci całe moje życie. To było wtedy, a był człowiekiem! Nawet jako hit!

Może działać bez straty czasu.

Mów kameralny komplementy człowieka:

 1. Masz tak dobrze ….
 2. Masz takie idealne ciało ….
 3. Masz taki fajny skóry ….
 4. W wielu częściach ciała swojej seksualności ….
 5. Ile pożar w swojej pasji!

Bardzo podekscytowany mężczyzna słowa i zwroty, które towarzyszą „szybkiego” oddechu i westchnień. Jeśli światła jęki – ludzie zazwyczaj szaleją z podniecenia! Spróbuj regulować go wtedy, ale uważaj na te rzeczy, aby być naturalne, jak to możliwe.

Człowiek czuje, kiedy kobieta udając.

Co może zepsuć wszystko:

 • Rozmowa w łóżku.

Staraj się nie mówić o czymś abstrakcyjnym, nawet jeśli wydają się być tak ważne, że nie można odkładać na jutro. Tutaj, bardziej cisza „w temacie”

 • Żartując i śmiejąc się w łóżku.

Jeśli sprawa jest ostatecznie przeszedł w seksie – powstrzymać się od żartów, myśląc o czymś intymnym. Humor i może czekać.

Mówisz, szepcze coś do niego, a potem …. Co hałasu! Nie jest jasne, gdzie usłyszał, ale irytujące, nie do zniesienia.

Spróbuj tego przepisu, eliminując go wcześniej.

 • Fizjologiczny „call”.

On „swędzenie”, a nie tylko w toalecie. Można by ponieśli za to. Osoba nie będzie tolerowane.

Oczywiście, masz chęć, a następnie znika wtedy z nim porozmawiać, kiedy wróci.

 • Gdy telefon dzwoni.

Telefony odłączyć wszystko, co nie staje się nieprzyjemna niespodzianka. Niech odpocząć i podziwiać siebie.

 • Dzwonek do drzwi.

On, oczywiście, nie należy włączać, ponieważ może to być wszystko. Ale wybrać czas, kiedy czyjaś wizyta – szansa na minimum. Siła – wyższej nie są liczone.

Nagle ktoś sprawia, że ​​drzwi błąd (pijany lub niesłusznie).

 • Usługa.

Oto kolejny punkt, jeśli chcę wyrzucić przedmiot. I dobrze, jeśli alarm nie jest wbudowany w smartfonie drogie. A to szkoda, kiedy on będzie latać do jednej ze ścian mieszkania. Budilnichki wyłączyć go zapisać komórkę.

 • Odzież wykonana z „mądry”.

Podczas gdy on będzie cię rozebrać – zmęczony, zdezorientowany, raspsihuetsya. Wybierz erotyczne ubranie, ale „jasny” męża. W przeciwnym razie zostanie rozdarta twoja ulubiona. Torn od namiętności!

Już sam przyniósł ją?

Czy czyszczenie w pokoju do niczego nie obrażają, gdy będzie on cię pocałować, a szept powrotem, delikatne słowa. A potem przypadkowo włączyć telewizor. Nie musisz.

On – trzeci!

 • Sport.

Zrób to tak, że ludzie zapomnieli o wszystkim! Nawet miłość do piłki nożnej, hokeja, koszykówki. Twoje słowa – jest ważniejsze. I nie myślę o stereotyp, że sport najdroższe z innym mężczyzną.

 • Zwierzęta.

Drzwi były zamknięte, w którym się znajduje. A jaki jest twój ulubiony kot przybiegnie do ciebie, skacze między tobą, a ty słowa, przestraszony, wszyscy zapomną. Nie trzeba tracić tak głupi cały romans!

Zgodnie z kobietą o słowach dla mężczyzn:

Kira: „Jeśli chcesz – będzie przerwa dowolne słowo powiedział, patrząc na męskich oczu. Osobiście już sprawdzone, ponieważ zbyt martwi takie pytanie. „

Olga: „Jedno słowo” chcę „dość! Nic więcej do powiedzenia i nie potrzebują. Można, oczywiście, jest to, aby coś powiedzieć, jeśli chcesz. Ale słowo „chcę” mocne słowa. „

Katarzyna: „Mój mąż nie naruszają ogólnych słów. On nie reaguje na dotyk niż „literatury”. I cieszę! Konieczne jest, by dotknąć – poleciał „.

Caroline: „Mężczyźni i wulgarność ekscytują banał. Kiedyś to i używać go. Źle, to mi się podoba, bez oryginalność, stosunek do wszystkiego.

Ale wydaje mi się, człowieku – nie obchodzi jakie metody są stosowane w celu wzbudzenia jego kobieta. Najważniejsze – wynik jednego! „.

Swietłana: „Wszystkie słowa pobudzają człowieka, jeśli on lubi. Jeśli nie – nie ważne jak bardzo się starasz – nie dostać nic. Wszystko – tak. Potrzebują miłości. Ona i wszystko bez słów „rozwiązuje” cały czas. Ale nie wszyscy doceniają miłość teraz, bo intymność umieścić na pierwszym miejscu.

Mężczyźni – szczególnie. Na przykład, doceniam wiele bardziej deklarację miłości niż uznanie, że chce mój ulubiony. Moja dziewczyna – też.

Może tak niezwykłe, aby przejść do innej planecie wartości? Chociaż, nie fakt, że to wszystko nie będzie pełna poryadochek! „.

Lasky dla mężczyzn. Lasky ludzie miłość?

Erotyczne wiersze dla mężczyzn. Zwroty, które pobudzają ludzi.

Pieszczotliwie nazywa facet? Słodkie słowa do swojego ulubionego faceta.

Share →