Żylaki - leczenie w domu

Żylaki – leczenie w domu

Według statystyk, 80% kobiet cierpi z powodu żylaków po ciąży. Zwłaszcza, jeśli ciąża była skomplikowana, jak gistozy. I dziedziczność odgrywa rolę – jeśli twoja babcia i matka cierpiała na tę chorobę, jest prawdopodobne, a będziesz miał ten sam los. Jeśli twoja praca polega na długo siedzi przy komputerze, lub odwrotnie, masz dużo sytuacji, to jest prawdopodobne, żylaki pokazać się wcześniej lub później. Dlatego, jeśli jesteś w grupie ryzyka, zapobieganie chorobom jest lepsze niż leczenie: idź i uruchomić więcej, jeść więcej owoców ton warzyw, 10 minut w godzinach wieczornych pewnością leżeć z nogami do góry.

Po pierwsze objawy rozpocząć leczenie.

Lista Leczenie żylaków środków ludowe prowadząc wywar z chmielu. Łyżka z szyszek chmielu do mielenia, zalać szklanką wrzącej wody, nalegać na łaźni wodnej przez 15 minut. Cool, szczep.

Wypić rosół przed posiłkami trzy razy dziennie przy lampce. Za każdym razem, nowa partia warzenia pożądane.

Dalej na listy przebojów – masło czosnkowe. Czosnek z białym łuski posiekać i wymieszać z masłem dwie części. Otrzymaną mieszaninę natrzeć bolące nogi, wystające żyły w miejscach, w nocy, na górze papieru pergaminie folią i zabezpieczyć wszystkie bandaże elastyczne.

Rano po umyciu nóg zaleca się nosić ciepłe skarpety.

Mówiąc o skarpety i skarpetki. Znani prorokini Vanga i uzdrowiciel zaleca, aby przejść do bawełnianych skarpet w porannej rosy, a następnie strzelać do nich cały dzień. Oto kolejny przepis z Vanga w leczeniu żylaków – infuzji „Antonówki”. Trzy jabłka umieścić w garnku szkliwa. Wlać litr wrzącej wody. Owinąć garnek w koc i nalegać 03:00.

Nie usunięcie jabłka, zniszczyć je. Pić infuzji dzwonek na czczo i wieczorem przed pójściem spać na? szkła, zajęcia miód. To infuzji skrapla i oczyszcza krew.

Uluchaet hematopoeza, normalizuje sen i apetyt.

Pomaga i otarcia ocet jabłkowy cydr. Wiedeń codziennie przez miesiąc, aby pocierać ocet, równoległego wypicie szklanki wody z jedną łyżeczkę octu jabłkowego.

Z dużo hiper żyłach, które utworzyły solidne płytki, uzdrowiciele zaleca się stosowanie zielone pomidory. Pomidory pokroić w plasterki i zastosować się do żył w nocy. Poprawianie bandaż elastyczny.

Zabieg jest dość długi – co najmniej sześć miesięcy, ale efekt jest tego wart.

Mleko kwaśne mieszać z ziela piołunu drobno posiekane. Massu nałożyć na bandaże i bandaż stóp. Poleć ten czas pić napar z Antonow jabłek.

Leczenie następujący schemat – 5 dni codzienne okłady i 10 dni przerwy.

Pokrzywa tylko skutecznym narzędziem w leczeniu żylaków. Tylko to wymaga cierpliwości i terminowość. W ciągu sześciu miesięcy, trzeba pić napar z ziół, który jest przygotowany w następujący sposób: Weź szklankę wody łyżkę ziela pokrzywy.

Na małym ogniu doprowadzić do wrzenia, zdjąć z ognia, ostudzić, przecedzić i uzyskaną mieszaninę podzielono na trzy części, jedna część pić przed jedzeniem.

Środków, które są zawsze pod ręką, aby pomóc puree surowe ziemniaki. Startych surowych ziemniaków zetrzeć 5, przecier nałożyć na nogi, owinąć polietylenu. Zmyć po 04:00.

W opinii ludzi, ból znika, a regularne stosowanie, a żyły są rysowane jest lepszy.

Gdy mocno rozszerzone żyły można stosować nalewkę z kasztanowca. 50 gramów Kasztanowiec kwiatostany wlać litr wódki. Infuse dwa tygodnie, wstrząsając codziennie.

Naprężania infuzji przechowywane w lodówce. Pić przez tydzień do 2 łyżki trzy razy dziennie przed posiłkami. Następnie odpocząć przez 5 dni i powtórz.

Tylko trzy kursy zauważyć znaczną poprawę.

Leczenie żylaków środków ludowe obejmuje nie tylko herbaty i nalewki – oraz sprawdzoną maść przygotowane w domu.

Weź łyżeczkę suszonych ziół następujące: matki i macochy, ziele dziurawca, kwiatów rumianku, kwiaty, wiązówki, damski płaszcz liść, cykorię. Dobrze wymieszać. Otrzymaną mieszaninę wlewa się do naczynia, dodać pół szklanki wrzącej wody, a na wolnym ogniu doprowadzić do wrzenia, ciągle mieszając.

Lekkiego schłodzenia, a powstałą mieszaninę dokładnie miesza się z borsuczy tłuszczu roślinnego. Przechowywać w lodówce. Nałóż grubą warstwę maści na nogi, leżał na górze polietylenu.

Zabezpieczyć bandaż elastyczny. Opatrunek zmienia trzy razy dziennie. Procedura jest powtarzana przez tydzień.

I wreszcie, magazyn dla kobiet JustLady przypomina, że ​​jeżeli żylaki już bardzo zaniepokojony, trzeba skonsultować się z lekarzem phlebologist, w czasie zmian wykluczenia żył wewnętrznych. Czasami Leczenie żylaków w domu nie może być skuteczna, a następnie działanie jest koniecznością.

Natalia Toropova

Share →